HomeNewsNews for June 2014Оголошення про конкурс на посаду завідувача оперної трупи

26 Jun

Оголошення про конкурс на посаду завідувача оперної трупи

Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача оперної трупи, який відбудеться з 20 по 22 серпня 2014 року.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: повна вища музична освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом не менше 10-ти років, наявність почесного звання в галузі культури та мистецтв.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України.

Для участі у конкурсі претендентами подаються наступні документи:

  • заява у довільній формі;
  • заповнена в установленому порядку особова картка з вклеєною фотокарткою;
  • фотокопія паспорту претендента;
  • копії документів про освіту за відповідною спеціальністю, витяг з трудової книжки, завірені за місцем роботи або нотаріально;
  • короткий виклад проекту концепції діяльності завідувача оперної трупи театру;
  • інші документи, що можуть характеризувати рівень професійної майстерності претендента, творчі досягнення, зокрема, документи про лауреатство у конкурсах, фестивалях, наявність почесного звання в галузі культури та мистецтв.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення в газеті «Вечерняя Одесса» та на веб-сайті театру opera.odessa.ua за адресою: 65026 м. Одеса, пров. Чайковського, 1 (каб. 45).

Додаткова інформація за тел. 780-15-16

Конкурсна комісія