HomeNewsNews for February 2016The official information for the media

18 Feb

The official information for the media

У засобах масової інформації - в публікаціях Вікторії Колтунової та в інтернет виданнях «Траса Е-95», «Рупор Одеси» була опублікована недостовірна інформація про те, що, нібито, генеральний директор Одеського національного академічного театру опери та балету, заслужений працівник культури України Бабіч Надія Матвіївна входить до складу засновників організації інвалідів "Допомога та захист", завдяки чому отримала ділянку землі по вул. Каманіна для забудови.
 
Ця інформація не відповідає дійсності, є негативною, що дискредитує честь, гідність і ділову репутацію генерального директора Одеського національного академічного театру опери і балету.
 
Прес-служба Одеського національного академічного театру опери та балету звертається до пані Вікторії Колтунової, до головних редакторів інтернет порталів «Рупор Одеси», «Траса Е-95» з вимогою виконувати передбачені ст. 26 Закону України «Про друковані засоби масової информации (пресу) в Україні», обов'язки журналіста подавати для публікації об'єктивну і достовірну інформацію, а також про те, що відповідно до ст. 41 зазначеного Закону журналіст несе відповідальність за зловживання своїми правами.
 
Закликаємо представників засобів масової інформації в своїй роботі дотримуватися професійної чесності та розміщувати тільки перевірену та достовірну інформацію, звертаючись за необхідними коментарями до прес-служби Одеського національного академічного театру опери і балету.
 
Прес-служба ОНАТОБ (тел. 780-15-48, 780-15-54).