HomeNewsNews for July 2017Information about repair works of the western part of the Odessa National Academic Opera and Ballet Theatre facade

15 Jul

Information about repair works of the western part of the Odessa National Academic Opera and Ballet Theatre facade

Враховуючи незадовільний стан західної частини фасаду будівлі театру (з боку Пале-Роялю) Одеський національний академічний театр опери та балету у червні поточного року розпочав поточні ремонтні роботи з приведення фасаду до задовільного технічного стану.

На 01.07.2017р. проведено перший етап поточного ремонту фасаду, якій згідно технологічної картки, включив до себе наступні заходи:

  • розчищення пошкоджених поверхонь від старих нашарувань;
  • антисептичну обробку поверхонь, які мають високий рівень вологи;
  • частковий ремонт пошкоджених та відбитих поверхонь, їх шпаклювання та доповнення втрат;
  • ремонт покриття металевих карнизів;
  • відновлення гідроізоляції у місцях проходження водостоків для усунення замокань в карнизній частини портику.

Технологічна картка розроблена генеральним розробником проекту оздоблення фасаду Українським державним науково-дослідним та проектним інститутом (надалі – УКРНДІ проектреставрація, м.Київ), який крім того здійснює постійний авторський нагляд за проведенням робіт.

Наступним етапом згідно технологічної картки передбачено доведення поверхонь стін фінішною шпаклівкою до гладкого стану; ґрунтування їх розчином рідкого калієвого скла та пофарбування поверхонь фарбами в 2 шари відповідно до існуючого паспорту фарбування фасаду. Ці роботи будуть виконуватися після закриття Восьмого Одеського міжнародного кінофестивалю.

Останній етап – відновлення малюнків в купольної частини стель портику відповідно до діючих вимог повинно проводитися організацією, яка має ліцензію з проведення робіт на пам’ятках архітектури.

Про початок здійснення робіт організацією, яка буде виконувати зазначені роботи, театр повідомить заздалегідь.

Усі роботи здійснюються у повній відповідності з розробленою УКРНДІ проектреставрацією технологією виконання ремонтних робіт на фасаді будівлі театру та затвердженим Паспортом фарбування фасаду.