ГлавнаяНовостиНовости за Август 2015Информационное сообщение о проведении конкурса

22 Авг.

Информационное сообщение о проведении конкурса

 ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс на заміщення вакантних посад артиста-вокаліста (соліста) першої  категорії (баритон - 0,5 ставки; тенор – 0,5 ставки), суфлера та звукорежисера вищої категорії, який відбудеться з 2 по 7 жовтня 2015року.

 

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

  • - для артиста-вокаліста (соліста) 1-ї категорії – вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра; для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста) 2-ї  категорії не менше 2-х років, для бакалавра - не менше 3-х років;
  • - для суфлера - вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст або повна загальна середня освіта та одержання професії безпосередньо на виробництві без вимог до стажу роботи; знання європейських іноземних мов, достатнє для суфлірування вистав, які виконуються на мовах оригіналу;  
  • - для звукорежисера вищої категорії – вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, молодшого спеціаліста. Стаж роботи за професією звукорежисера не менше 5-ти років.

Для  участі у конкурсі претендентами подаються наступні документи:

  • - заява у довільній формі;
  • - особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • - копія документу, що посвідчує особу;
  • - витяг з трудової книжки (за наявності);
  • - копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • - інші документи, що можуть характеризувати рівень професійної майстерності претендента, творчі досягнення, зокрема, документи про лауреатство у конкурсах, фестивалях, характеристики, рекомендації, публікації, відгуки,  репертуарний лист тощо (за бажанням).

 

Умови проведення та участі у конкурсі.

Перший етап конкурсу - розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі.

Другий етап конкурсу для артиста-вокаліста (соліста) 1-ї категорії складається з двох турів:

Перший тур - виконання під рояль у глядацькій залі театру арії за вибором претендента, в якій би він продемонстрував повний діапазон голосу та музикальність.

Другий тур - виконання в супроводі оркестру у глядацькій залі театру одну з наступних арій:

 

Тенор:

речитатив та романс Радамеса з 1-ї дії опери «Аїда» (Se quel guerrier io fossi – Celeste Aida); арія Калафа з 1-ї дії (Non piangere Liu) або 3-ї дії (Nessun dorma) опери «Турандот»; арія Каварадоссі з 1-ї дії опери «Тоска» (Recondita armonia); аріозо Германа з 1-ї дії опери «Пікова дама» (Я имени ее не знаю); арія Дона Хозе з 2-ї   дії опери «Кармен».

Баритон:

сцена та арія Ренато з 3-ї дії опери «Бал-Маскарад» (Alzati! Eri tu…); сцена та арія Ріголетто з 2-ї дії однойменної опери (Cortigiani, vil razza dannata); куплети Ескамільо з опери «Кармен»; арія Роберта з опери «Іоланта»; арія Єлєцького з опери «Пікова дама»; арія Онєгіна з опери «Євгеній Онєгін».

 

Другий етап конкурсу для суфлера складається з одного туру:

суфлірування з опери «Дон Жуан» : речитатив між №3 і №4, речитатив з 2-го акту 11, 13 і 14 сцени №№ 22,15;

з опери «Севільський цирульник»: речитатив і дует Розіни і Фігаро з 1-го акту, квинтет з 2-го акту;

з опери «Богема»: 1-й акт «У мансарді» з 1-го по 23 номери по клавіру;

з опери «Євгеній Онєгін»:  №№ 15 і 16;

з опери «Кармен»: прикінцева сцена з 4-ї дії.

 

Другий етап конкурсу для звукорежисера складається з одного туру:

озвучення кількох музичних творів за участю симфонічного оркестру, хору, артистів-вокалістів (солістів) та солістів-інструменталістів.

 

Театр не забезпечує оплату витрат, пов′язаних з проїздом та проживанням.

У разі укладання трудового договору з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.

 

Документи для участі у конкурсі приймаються до 26 вересня 2015 року за адресою: 65026 м. Одеса, провул. Чайковського, 1 (каб.45); електронна пошта: operaballet.odessa@gmail.com; факс (048)725-01-52.


Додаткова інформація за тел. (048)780-15-16

Конкурсна комісія