ГлавнаяНовостиНовости за Июль 2017Информация о проведении ремонтных работ западной части фасада здания Одесского национального академического театра оперы и балета

15 Июль

Информация о проведении ремонтных работ западной части фасада здания Одесского национального академического театра оперы и балета

Враховуючи незадовільний стан західної частини фасаду будівлі театру (з боку Пале-Роялю) Одеський національний академічний театр опери та балету у червні поточного року розпочав поточні ремонтні роботи з приведення фасаду до задовільного технічного стану.

На 01.07.2017р. проведено перший етап поточного ремонту фасаду, якій згідно технологічної картки, включив до себе наступні заходи:

  • розчищення пошкоджених поверхонь від старих нашарувань;
  • антисептичну обробку поверхонь, які мають високий рівень вологи;
  • частковий ремонт пошкоджених та відбитих поверхонь, їх шпаклювання та доповнення втрат;
  • ремонт покриття металевих карнизів;
  • відновлення гідроізоляції у місцях проходження водостоків для усунення замокань в карнизній частини портику.

Технологічна картка розроблена генеральним розробником проекту оздоблення фасаду Українським державним науково-дослідним та проектним інститутом (надалі – УКРНДІ проектреставрація, м.Київ), який крім того здійснює постійний авторський нагляд за проведенням робіт.

Наступним етапом згідно технологічної картки передбачено доведення поверхонь стін фінішною шпаклівкою до гладкого стану; ґрунтування їх розчином рідкого калієвого скла та пофарбування поверхонь фарбами в 2 шари відповідно до існуючого паспорту фарбування фасаду. Ці роботи будуть виконуватися після закриття Восьмого Одеського міжнародного кінофестивалю.

Останній етап – відновлення малюнків в купольної частини стель портику відповідно до діючих вимог повинно проводитися організацією, яка має ліцензію з проведення робіт на пам’ятках архітектури.

Про початок здійснення робіт організацією, яка буде виконувати зазначені роботи, театр повідомить заздалегідь.

Усі роботи здійснюються у повній відповідності з розробленою УКРНДІ проектреставрацією технологією виконання ремонтних робіт на фасаді будівлі театру та затвердженим Паспортом фарбування фасаду.