ГлавнаяНовостиНовости за Сентябрь 2019Театр объявил конкурс

19 Сент.

Театр объявил конкурс

Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс на заміщення вакантних посад артиста балету-провідного майстра сцени, артиста балету першої та другої категорій, який відбудеться 24 жовтня 2019 року.

Місцезнаходження театру: 65026, м. Одеса, пров. Чайковського, 1

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:
- для артиста балету-провідного майстра сцени - вища або фахова передвища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, бакалавр або молодший спеціаліст), стаж роботи за професією артиста балету вищої категорії не менше 2 років;
- для артиста балету першої категорії - вища або фахова передвища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, бакалавр або молодший спеціаліст), для магістра та бакалавра – без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста – стаж роботи за професією артиста балету другої категорії не менше 1 року;
- для артиста балету 2-ї категорії - вища або фахова передвища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, бакалавр або молодший спеціаліст), без вимог до стажу роботи.

Для участі у конкурсі претендентами подаються наступні документи:
- заява у довільній формі;
- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
- копія документу, що посвідчує особу;
- копія трудової книжки (за наявності);
- копія документу про освіту за відповідною спеціальністю;
- творче резюме.

Працівники, які знаходяться з театром в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Театр не забезпечує оплату витрат, пов'язаних з проїздом та проживанням.

У разі укладання трудового договору (контракту) з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 15 жовтня2019 року за адресою: 65026 м. Одеса, провул. Чайковського,1 (каб.49); електронна пошта: operaballet.odessa@gmail.com; факс (048)725-01-52.

Додаткова інформація за тел. (048) 780-15-16
Конкурсна комісія