ГлавнаяНовостиНовости за Октябрь 2019Объявление о проведении конкурса

23 Окт.

Объявление о проведении конкурса

Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс на заміщення вакантних посад режисера (який веде виставу) та завідувача художньо-постановочною частиною

Дата і місце проведення конкурсу: 15 листопада 2019 року, Одеський національний академічний театр опери та балету (м. Одеса, пров. Чайковського, 1)

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:
- для режисера (який веде виставу) – вища музична освіта другого рівня за ступенем магістра відповідного напряму підготовки. Стаж роботи в музичних театрах не менше 3 років (знання репертуару театру; комунікативність; знання сценічної структури вистав театру; вміння читати клавіри та партитури).
для завідувача художньо-постановочною частиною - вища освіта другого рівня за ступенем магістра відповідного напряму підготовки. Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років (досвід роботи у галузі театрального виробництва; знання технології виготовлення декорацій, меблів, реквізиту, тощо)

Для участіу конкурсі претендентами подаються наступні документи:
- заява у довільній формі;
- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
- копія документа, що посвідчує особу;
- витяг з трудової книжки (за наявності);
- копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
- творче резюме.

Працівники, які знаходяться з театром в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі. 
Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Конкурс проводиться в один день у два етапи: 
Перший етапконкурсу - розгляд документів, поданих претендентами: 15 листопада 2019 р. о 10:30 годині.

Другий етап конкурсу – ознайомлення з професійними даними учасників у формі співбесіди: 15 листопада 2019р. об 11:00 годині.

Театр не забезпечує оплату витрат, повязаних з проїздом та проживанням.
У разі укладання контракту з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 18.00 год. 08 листопада 2019 року за адресою: 65026 м. Одеса, пров. Чайковського, 1 (каб. 49) та на електронну адресу operaballet.odessa@gmail.com;
Додаткова інформація за тел. (048)780-15-16

Конкурсна комісія