ГоловнаФестиваліОксамитовий сезон в Одеській оперіII фестиваль мистецтв "Оксамитовий сезон в Одеській опері"Історія фестивалю «Оксамитовий сезон в Одеській опері»

Історія фестивалю «Оксамитовий сезон в Одеській опері»

У 2015 році Одеська опера презентувала знакову культурну подію вересня для одеситів і гостей міста – справжнє свято музичного мистецтва "Оксамитовий сезон в Одеській опері"!

Кожен день фестивалю подарував незабутні враження і дав можливість зануритися в особливу, неповторну атмосферу високого мистецтва. Був запропонований новий формат фестивалю, який знайшов втілення в об'єднанні різних форм і жанрів, стилів і напрямків музичного мистецтва в єдиному фестивальному контенті. Десять вечорів фестивалю представили різноманітну палітру музичних полотен Бориса Лятошинського і Олега Ківи, Олександра Бородіна і Карла Орфа, Людвіга Мінкуса, Петра Чайковського і Жоржа Бізе, твори композиторів епохи бароко і сучасні композиції.

Відомі музиканти – диригент Оксана Линів (Україна, Німеччина), запрошені солісти –Анжеліна Швачка (народна артистка України, солістка Національної опери України), контртенор Юрій Міненко (Україна), улюбленці одеської публіки Коя Окава і МідоріТерада (Японія)  та артисти Одеського національного академічного театру опери та балету зробили кожний вечір фестивальної програми незабутнім! Фестиваль отримав прекрасну пресу, захоплені відгуки публіки і аншлагові зали.

 

 


Видео

    Листопад, 2020

    ПнВтСрЧтПтСбНд
          123456789101112131415161718192021222324252627282930