ГоловнаФестиваліОксамитовий сезон в Одеській оперіIV фестиваль мистецтв "Оксамитовий сезон в Одеській опері"Гості фестивалюКостянтин Деррі

Костянтин Деррі

 Костянтин Деррі - перший контр-тенор переможець «Міжнародного Конкурсу барокової опери імені Антоніо Честі» в Інсбруку (Австрія).
Деррі почав свою музичну кар'єру як піаніст в своєму рідному місті Кривому Розі, а незадовго до закінчення навчання по класу фортепіано в Музичному училищі почав брати уроки співу.
Щоб продовжити навчання вже як вокаліст він вступив до Національної музичної академії імені П. І. Чайковського в Києві.
Наприкінці 2009 року Костянтин поїхав вчитися до консерваторії Валенсії (Іспанія) під керівництвом професора Анни Луїзи чоби; в той же самий час бере уроки барочного вокалу у Девіда Менсона і Річарда Левіта в Академії старовинної музики (Саламанка). У 2013 році отримує вищу освіту і в 2014 році ступінь магістра "оперної інтерпретації" в консерваторії Валенсії. 

Завойовані нагороди на вокальних конкурсах:
- «Нові імена» в Києві (I премія)
- Фіналіст і володар спеціального призу «Конкурсу Феруччіо Тальявіні» (Австрія)
Костянтин брав участь в постановках Королівського театру Мадрида і театру «Canal» (Мадрид, Іспанія), Театру Болоньї (Болонья, Італія) Камерної опери Гамбург (Гамбург, Німеччина), Фестивалю барокових опери Інсбрука (Інсбрук, Австрія), Фестивалю Моцартеум (Зальцбург, Австрія ), Фестивалю «Вале Дітріх» (Мартіна Франка, Італія), Театру Кемніц (Кемніц, Німеччина), опер в концертному виконанні на сценах Московської філармонії (Москва, Росія), Фестивалях і оперних театрів Іспанії: Севільї, Валенсії, Сан-Себастьяна, Малаги, Сарагоси, Кордоби, Пеніскули, Німеччини: Райнсберзька, Людвігсбург, Ашафенбург. 
Концерти оперної музики на сценах Київської Філармонії, Одеського Оперного театру, Фестивалю Львів Моцарт. Костянтин співпрацював з такими диригентами, як Дієго Фазоліс, Федеріко Марія Сарделлі, Енріко Онофрі, Аарон Сапіко, Микола Дядюра, Оксана Линів.


 

 


Видео

    Листопад, 2020

    ПнВтСрЧтПтСбНд
          123456789101112131415161718192021222324252627282930