ГоловнаФестиваліОксамитовий сезон в Одеській оперіV фестиваль мистецтв "Оксамитовий сезон в Одеській опері"Гості фестивалюЕйтен ШМЕЙСЕР

Ейтен ШМЕЙСЕР

піаніст і диригент, Національна опера Ізраїлю

Ейтен Шмейсер народився в Ізраїлі. Він з відзнакою закінчив диригентський факультет в Музичній академії Тель-Авіва та отримав другу вищу освіту під керівництвом нині покійного Менді Родана. Зараз Ейтен Шмейсер – музичний керівник і хормейстер Ізраїльської опери, а також музичний керівник, диригент і піаніст багатьох ізраїльських оперних програм, включаючи серію концертів «Золота субота».

Він отримав стипендію AICF, керував Камерним оркестром Ізраїлю, Симфонічним оркестром Раанана, Ізраїльською симфонієтою Беер-Шеви, Єрусалимським симфонічним оркестром IBA та іншими оркестрами в Ізраїлі. Працював як клавесиніст і піаніст в постановках Ізраїльського філармонічного оркестру, Ізраїльського симфонічного оркестру Рішон Ле-Ціон, Нової ізраїльської вокальної трупи, Камерного хору Рамат-Гана та інших колективів. Грав речитативи в «Севільському цирульнику» Россіні з Ізраїльським філармонічним оркестром і «Так чинять усі» Моцарта з Ізраїльської камератою Єрусалиму.

Ейтен Шмейсер заснував трупу «Бонончини» та Венеціанський жіночий вокальний ансамбль, з якими виступав у багатьох концертах. У Ізраїльської опері диригував світову прем'єру «Летючих уроків» Мілеха Шерифа в спільному виставі з Театром Камері, а також постановку «Чарівної флейти» Моцарта, яку аранжував для фортепіано та духового квінтету.


Видео

    Листопад, 2020

    ПнВтСрЧтПтСбНд
          123456789101112131415161718192021222324252627282930