ГоловнаФестиваліОксамитовий сезон в Одеській оперіV фестиваль мистецтв "Оксамитовий сезон в Одеській опері"Гості фестивалюЛілія ГРЕВЦОВА

Лілія ГРЕВЦОВА

Народна артистка України, солістка Національної опери України.

Лауреатка чисельних міжнародних вокальних конкурсів (естрадних і академічних). Володарка спеціального призу «Кращий голос» на Міжнародному конкурсі вокалістів (Будапешт, Угорщина, 2001) за краще виконання партії Джульєтти в опері Ш. Гуно «Ромео і Джульєтта».

Закінчила Київське державне музичне училище ім. Р. Глієра по класу фортепіано та Національну музичну академію України ім. П. Чайковського . Була солісткою зразково-показового оркестру Міністерства оборони України та вокального ансамблю «Джаз-експромт». У 2000 році артистку було запрошено до Національної опери України.

За відгуками експертів, унікальність Гревцової — у дивовижному поєднанні двох стилів виконання, джазового і академічного. В 2004 р. її ім’я було вписано в Українську енциклопедію джазу (автор – В. Симоненко).

«Гревцова буквально блистала. Харизматичная, талантливая певица, обладающая высоким, лёгким сопрано отлично провела роль [Ліу] на протяжении всего спектакля [«Турандот»] и в заключительной сцене смерти была выше всех похвал. Благодаря профессионализму солистки, традиционно преувеличенная оперная условность воспринималась естественно, реалистично, как живая драма преданного любящего сердца. Браво!», — Ольга Кизлова, газета «Зеркало недели».

В репертуарі Лілії Гревцової партії

 • Джульєтти, Маргарити («Ромео і Джульєтта», «Фауст» Ш. Гуно)
 • Віолетти, Джільди, Оскара («Травіата», «Ріголетто», «Бал-маскарад» Дж. Верді)
 • Мікаелли («Кармен» Ж. Бізе)
 • Мюзети, Ліу («Богема», «Турандот» Дж. Пуччіні)
 • Нінетти («Любов до трьох апельсинів» С. Прокоф'єва)
 • Іоланти («Іоланта» П. Чайковського).

У творчому багажі співачки багато камерних програм, а саме – концерти старовинної музики з органом, твори композиторів-романтиків, сучасних композиторів. Виступала разом із Національною заслуженою академічною капелою України «Думка», камерним оркестром «Київська камерата». Брала участь у багатьох фестивалях, зокрема у Міжнародному музичному фестивалі «Київ Музик Фест», «Сходи до неба» тощо.

Гастролювала у Франції, Німеччині, Швейцарії, Іспанії, Японії, Голландії, Данії, Польщі, Бельгії, Росії, Японії, Китаї та інших країнах. 


Видео

  Листопад, 2020

  ПнВтСрЧтПтСбНд
        123456789101112131415161718192021222324252627282930