ГоловнаКолективОперна трупаМеццо-сопраноСтародубцева Олена

Стародубцева Олена

Стародубцева Олена

Солістка опери Одеського Національного академічного театру опери і балету. Заслужена артистка України

Лауреат ІІІ премії міжнародного конкурсу вокалістів «Мистецтво ХХІ століття» у Києві (2009 рік), учасниця Міжнародного фестивалю оперного мистецтва «Золота корона» в Одесі у 1998 – 2002 роках. Визнана кращою виконавицею партії Азучени в опері «Трубадур» Джузеппе Верді на оперному фестивалі в Бусето (Італія, 2007 рік).

У 1995 році закінчила Одеську державну (нині – Національна) музичну академію ім. Антоніни Нежданової по класу Нінель Сочієнкової-Ріхтер.

В оперній трупі Одеського Національного академічного театру опери і балету працює з 1993 року.

У репертуарі співачки партії Азучени, Амнеріс та Ульріки в операх «Трубадур», «Аїда» та «Бал-маскарад» Джузеппе Верді; Кармен в однойменній опері Жоржа Бізе; Кончаківни в опері «Князь Ігор» Олександра Бородіна, Сузукі («Чіо-Чіо-сан» Джакомо Пуччіні), Любаші («Царева наречена» Миколи Римського-Корсакова), Марфи («Хованщина» Модеста Мусоргського), Ольги та няні («Євгеній Онєгін» Петра Чайковського), Графині («Пікова дама» Петра Чайковського) та багато інших.

Гастролювала (зокрема, й з сольними концертами) в Азербайджані, Німеччині, Іспанії, Італії, Франції, Лівані, Швейцарії, Росії, Естонії, Грузії та на Кіпрі.

Нагороджена грамотою Національної спілки композиторів України, грамотою координаційної ради при Президентові України.

Звання заслуженої артистка України присвоєно у серпні 2012 року