ГоловнаКолективОперна трупаСопраноТкачук Аліна

Ткачук Аліна

Ткачук Аліна

Лауреатка I премії VI Всеукраїнського вокально-інструментального конкурсу в Ніжині (Україна); I премії III Міжнародного вокального конкурсу ім. Оксани Петрусенко в Херсоні (Україна); Гран-Прі Міжнародного конкурсу-фестивалю «Південний Експрес» в Ялті (Україна); I премії IV Міжнародного фестивалю мистецтв «На хвилях музики» в Одесі (Україна).

З відзнакою закінчила Миколаївське державне вище музичне училище (фортепіанний та вокальний факультети, а також на факультет хорового диригування). Після цього отримала дипломи магістра та аспіранта в Одеській національній музичній академії ім. А. Нежданової за фахом «сольний спів» (клас заслуженої артистки України, професора Аліси Джамагорцян).

У 2016-2018 роках приймала участь у концертах та виставах благодійного проекту «Театр Opera Vo Blago».

У 2016 році стала півфіналісткою II вокального конкурсу CLIP в Портофіно (Італія), а також XIII Міжнародного вокального конкурсу Рікардо Зандонай в Ріва-дель-Гарда (Італія). Того ж року брала активну участь в майстер-класі Лучіани д’Інтино та Беатріче Бенці (коуч театру La Scala) за спеціалізацією «техніка вокалу», після чого отримала схвальні відгуки та рекомендаційний лист з театру La Scala.

У 2017 році дійшла до півфіналу Міжнародного конкурсу оперного співу Отто Едельмана у Відні (Австрія), а у 2018 році стала півфіналісткою I Міжнародного конкурсу оперного співу «Opera Crown» в Тбіліському оперному театрі. У 2017 році стала солісткою «Театру Нового покоління», де виконувала музику Дж. Россіні та Дж. Гершвіна.

З 2018 року працює солісткою Одеського національного театру опери та балету.

У 2019 році дійшла до півфіналу XXXVIII Міжнародного конкурсу «Belvedere singing competition» в Юрмалі (Латвія), а також провела гастрольне турне Китаєм з Національним симфонічним оркестром України (диригент — Нікколо Джуліані).

Виконує партії:

  • Мікаели («Кармен» Ж. Бізе),
  • Ліу («Турандот» Дж. Пуччіні),
  • Еврідіки («Орфей та Еврідіка» К.Ф. Глюка),
  • Донни Ельвіри («Дон Жуан» В.А. Моцарта),
  • Анніни («Травіата» Дж. Верді),
  • Білосніжки («Білосніжка та сім гномів» Е. Колмановського),
  • Оксани («Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського),
  • вокальну партію Ніни в балеті «Маскарад» А. Хачатуряна,
  • партію сопрано в гімні «Stabat mater» Д. Б. Перголезі
  • партію сопрано в сценічній кантаті «Carmina Burana» К. Орффа.

Приймає участь в концертних програмах театру, виконуючи різноманітні твори.