ГоловнаНовиниНовини за Лютий 2013Заклади культури мають визначити "безкоштовний" день для пільговиків

7 Лют.

Заклади культури мають визначити "безкоштовний" день для пільговиків

Заступник міністра культури Тимофій Кохан підписав наказ „Про реалізацію права соціально незахищених верств населення на відвідування підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління Мінкультури України, на пільгових умовах”.

Відповідно до документа, керівникам закладів, що належать до сфери управління Міністерства культури України, рекомендовано визначити один день останього тижня місяца, коли інваліди І та ІІ групи, діти дошкільного віку, учні середніх спеціалізованих навчальних закладів, студенти вузів, військовослужбовці строкової служби, пенсіонери, ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій зможуть безкоштовно відвідувати концерти, театри, цирки, музеї та заповідникі. Для цього пільговики мають пред’явити документи, що засвідчують їхню приналежність до вказаних категорій громадян.

Також замміністра наказав вважати таким, що втратив чинність наказ Міністерства культури і мистецтв України від 4 квітня 2000 року № 148 „Про вдосконалення порядку продажу квитків на театрально-видовищні заходи по Україні”.

Архів