ГоловнаНовиниНовини за Лютий 2013У Москві вийшла друком книга про колишнього головного балетмейстера Одеського оперного

13 Лют.

У Москві вийшла друком книга про колишнього головного балетмейстера Одеського оперного

У Москві вийшла друком книга про життя і творчість хореографа Ігоря Олександровича Чернишова, якій у 1970 – 1974 роках працював головним балетмейстером Одеського театру опери та балету. Автор і укладач збірника статей і спогадів про талановитого митця – балетознавець і артист театру «Кремлівський балет» Роман Володченков. Загальну редакцію здійснила старший викладаяч філософського факультету Одеського університету імені І. І. Мечникова Неллі Іванова-Георгієвська.

До збірника увійшли нарис про життя і творчості Чернишова, написаний Романом Володченковим, дослідницькі статті, інтерв'ю і спогади колег і друзів балетмейстера, публікації самого хореографа. Також там можна ознайомитися з докладної інформацією про ролі і постановки Ігоря Чернишова. Книга має 170 фотографій, що дають уявлення про масштаб творчої діяльності хореографа.

«Працю Ігоря Олександровича пам'ятають як надзвичайну творчу самореалізацію, що надихала усіх навколо на истинне служіння мистецтву танцю. Недарма період його роботи у театрі називають золотою добою одеського балету. Вихід цієї книги – важливе свідоцтво того, що в нас ще збереглась відповідальність перед Пам'яттю», – підкреслює Неллі Іванова-Георгієвська.
 

Архів