ГоловнаНовиниНовини за Лютий 2013Артисти Одеського оперного відправилися на гастролі до Іспанії

21 Лют.

Артисти Одеського оперного відправилися на гастролі до Іспанії

Сьогодні артисти Одеського Національного академічного театру опери та балету дають першу виставу в рамках весняних гастролей в Іспанії. Виступ пройде в Teatro Romea міста Мурсія. Публіка почує оперу «Севільський цирульник» Джоаккіно Россіні.

Поїздка пройде по 26 містах країни і завершиться 24 березня. У ній візьмуть участь головний диригент театру – народний артист Республіки Молдова Олександру Самоїле, диригенти Оксана Линів та Ігор Чернецький, оркестр, хор на чолі з головним хормейстером – заслуженим діячем мистецтв Леонідом Бутенко. Перед публікою постануть солісти – заслужені артисти України Тетяна Спаська та Сергій Зуєнко, а також Владислав Горай, Дмитро Павлюк, Сергій Узун, Валерій Регрут, Іван Фляк та Олексій Репчинський. Артистів супроводжують співробітники художньо-постановчої частини театру. Всього в гастролях братимуть участь понад 80-ти осіб.

Крім «Севільського цирульника» іспанцям будуть представлені «Тоска» Джакомо Пуччіні та «Трубадур» Джузеппе Верді.

Це вже третя за останній час поїздка оперної трупи Одеського театру до Іспанії. Попередні дві проходили влітку і восени 2012-го року. Організатором гастролей виступає іспанська компанія Concerlirica.
 

Архів