ГоловнаНовиниНовини за Березень 2013Завтра в опері "Князь Ігор" головну партію виконає Олександр Благодарний

29 Бер.

Завтра в опері "Князь Ігор" головну партію виконає Олександр Благодарний

Соліст Донецького Національного академічного театру опери та балету Олександр Благодарний виконає головну партію в опері Олександра Бородіна "Князь Ігор". Вистава пройде на сцені Одеського Національного академічного театру опери та балету завтра, 30 березня.

Олександр Благодарний народився у Дніпропетровській області. Вступив до Кіровоградського музичного педінституту на факультет фортепіано. У 19 років приїхав до Одеси на прослуховування до професора Галини Поліванової, після чого його прийняли до консерваторії (нині - Одеська Національна музична академія) одразу на третій курс. Пізніше навчався в Міланській консерваторії і брав приватні уроки у педагогів в Італії. Виступав в Італії, Франції, Ізраїлі, Австрії, Німеччині, Болгарії. Повернувся в Україну, де став солістом Дніпропетровського, а потім - Донецького театрів опери та балету. Виконує головні партії в операх «Євгеній Онєгін» Петра Чайковського, «Борис Годунов» Модеста Мусоргського, «Князь Ігор» Олександра Бородіна, «Ріголетто» і «Набукко» Джузеппе Верді, партію Скарпіа в «Тосці» Джакомо Пуччіні, інші.

Також в завтрашній виставі візьмуть участь народний артист України Василь Навротскій (Володимир Ярославович, князь Галицький), заслужений артист України Владислав Горай (Володимир Ігорович), Наталія Павленко (Ярославна), Дмитро Павлюк (Кончак), Катерина Цимбалюк (Кончаківна), Юлія Терещук (Половецька дівчина), Володимир Павлов (Скула), Сергій Красних (Єрошка) і Андрій Перфілов (Овлур). Партію няні Ярославни виконає народна артистка України Людмила Ширіна.

Диригент - народний артист Республіки Молдова Олександру Самоїле.

Архів