ГоловнаНовиниНовини за Квітень 2013Дві солістки Одеської опери вперше виконають партії в «Реквіємі» Верді 3 травня

30 Квіт.

Дві солістки Одеської опери вперше виконають партії в «Реквіємі» Верді 3 травня

У п’ятницю, 3 травня, на сцені Одеського Національного академічного театру опери і балету буде виконано «Реквієм» (Messa da Requiem) Джузеппе Верді. Вперше у ньому прозвучать голоси двох солісток опери – Інги Мартинової (сопрано) та Марини Годулян (меццо-сопрано).

У виконанні твору також візьмуть участь заслужений артист України Владислав Горай (тенор), Віктор Шевченко (бас), хор та оркестр театру.

Диригент – головний диригент театру, народний артист Республіки Молдова Олександру Самоїле. Хормейстер-постановник – головний хормейстер театру, заслужений діяч мистецтв України Леонід Бутенко.

Початок о 18:30. 

«Реквієм» Джузеппе Верді увійшов у постійний репертуар театру у грудні 2011 року. Оскільки це духовний твір, то виконується він лише за відповідної нагоди. Одна з них – Страсна п’ятниця, яка нинішнього року у православних, греко-католиків та вірних деяких інших християнських церков припадає на 3 травня. За традицією у виконанні «Реквієма» беруть участь різні солісти – як з трупи Одеського Національного академічного театру опери і балету, так і запрошені.

Архів