ГоловнаНовиниНовини за Липень 2013Партію Іоланти 6 липня вперше виконає солістка опери Ганна Літвінова

4 Лип.

Партію Іоланти 6 липня вперше виконає солістка опери Ганна Літвінова

Солістка опери Одеського оперного театру Ганна Літвінова вперше виконає головну партію в опері «Іоланта» Петра Чайковського. Вистава пройде в найближчу суботу, 6 червня. Початок о 18:30.

  

На фото: зліва - Ганна Літвінова, у центрі - в партії Леонори («Трубадур»); праворуч - на концерті в дуеті з Миколою Субботою

В інших партіях: народний артист України Володимир Тарасов (Ебн-хакі), заслужені артистки України Надія Шакун (Марта) і Наталія Шевченко (Бригіта), Наталія Каданцева (Лаура), Дмитро Міхеєв (Водемон), Дмитро Павлюк (король Рене), Іван Фляк (Роберт), Віктор Шевченко (Бертран) і Андрій Перфілов (Альмерік).

Диригент - заслужений артист Росії Алєксандр Сотников.

«Іоланта» (1891) – остання опера Петра Ілліча Чайковського – була написана ним за рік до смерті і по праву вважається найсвітлішою в творчості композитора. В основі лібрето – історія, яку описав датський поет Генріх Герц в драмі «Дочка короля Рене». «Знайдено сюжет, де я доведу всьому світу, що закохані мають залишатися живими в оперних фіналах і що це істинна правда», – писав композитор. В «Іоланті» немає жодного негативного персонажу, натомість її пронизує ідея всеперемагаючої сили кохання. 

Архів