ГоловнаНовиниНовини за Вересень 2013Балетом «Дон Кіхот» 8 вересня диригуватиме Алєксандр Сотніков

7 Вер.

Балетом «Дон Кіхот» 8 вересня диригуватиме Алєксандр Сотніков

Заслужений артист Росії Алєксандр Сотников диригуватиме балетом Людвіга Мінкуса «Дон Кіхот», який пройде на сцені Одеського театру опери та балету завтра, 8 вересня. Початок о 18:30.

Алєксандр Сотников був диригентом і диригентом-постановником балета «Дон Кіхот» у багатьох театрах, зокрема, у Большому театрі (Росія). В Одеському театрі опери та балету з дня прем'єри нинішній редакції і до цього моменту за диригентським пультом під час вистави стояла диригент-постановник Оксана Линів.

Ведучі партії завтра виконають Тетяна Афанютіна (Кітрі) і Дмитро Шарай (Базіль). Також у виставі братимуть участь заслужений артист України Сергій Доценко (Еспада), Олександра та Ольга Воробйови (подруги Кітрі), Марія Рязанцева (Вулична танцівниця), Ксенія Кравченко (Мерседес), Катерина Кальченко (Повелителька дріад), Микита Елікаров (Дон Кіхот), інші солісти балету.

Світова прем'єра балету Людвіга Мінкуса «Дон Кіхот» (лібрето Маріуса Петіпа за однойменним романом Мігеля де Сервантеса) відбулася 14 грудня 1869 року у Большому театрі (Москва). Прем'єра нинішній редакції на сцені Одеського Національного академічного театру опери та балету (хореографія Маріуса Петіпа та Олександра Горського) пройшла в листопаді 2012-го. 

Архів