ГоловнаНовиниНовини за Вересень 201319 вересня в Одеській опері – «Дон Жуан» Вольфганга Амадея Моцарта

17 Вер.

19 вересня в Одеській опері – «Дон Жуан» Вольфганга Амадея Моцарта

У четвер, 19 вересня, на сцені Одеського національного академічного театру опери та балету дадуть оперу «Дон Жуан» Вольфганга Амадея Моцарта в режисерській версії народного артиста Росії Юрія Александрова. Початок о 18:30.

Провідну партію виконає Василь Добровольський. Також у виставі братимуть участь: заслужена артистка України Лариса Зуєнко (Донна Анна), заслужений артист України Владислав Горай (Дон Оттавіо), Віктор Шевченко (Лепорелло), Юлія Терещук (Донна Ельвіра), Ігор Царьков (Командор), Юрій Дудар (Мазетто), Аліна Ворох (Церліна), хор і балет театру.

Диригент – народний артист Республіки Молдова Олександру Самоїле.

Юрій Александров переніс дію опери в наш час, на елітний гірськолижний курорт. За версією режисера, Дон Жуан стає жертвою підступного розіграшу Дона Оттавіо, Донни Анни та їхніх друзів, яких здолала нудьга. 

«Для мене дуже важливо, якщо глядач помітить нові риси в традиційних персонажах», – сказав Юрій Александров про одеську постановку твору Моцарта. 

Незважаючи на неоднозначне прочитання сюжету, партитуру опери було збережено в первозданному вигляді.

Прем'єра опери «Дон Жуан» в режисерській версії Юрія Александрова відбулася на сцені Одеського театру опери та балету 28 квітня і 4 травня 2012 року. «Одеського «Дон Жуана» сміливо можна назвати виставою-подією, що виводить Одеську Оперу на принципово новий рівень», – зазначив у своїй рецензії заступник головного редактора OperaNews.ru Олександр Матусевич.

Архів