ГоловнаНовиниНовини за Вересень 2013Завтра балетом «Таємниця Віденського лісу» вперше диригуватиме Віталій Ковальчук

19 Вер.

Завтра балетом «Таємниця Віденського лісу» вперше диригуватиме Віталій Ковальчук

Завтра, 20 вересня, балетом «Таємниця Віденського лісу» на музику Густава Малера та Іоганна Штрауса вперше диригуватиме  лауреат XI Міжнародного конкурсу диригентів у Будапешті Віталій Ковальчук. Вистава розпочнеться на сцені Одеського театру опери та балету о 18:30.

Віталій Ковальчук

Автором музичної концепції балету є Оксана Линів. Вона ж стояла за диригентським пультом від прем'єри спектаклю і донині. Нагадаємо, у вересні цього року Оксана Линів була запрошена на посаду помічника Генерального музичного директора Баварської Штатсопери.

Віталій Ковальчук здобув музичну освіту в Київській Національній музичній академії ім. Петра Чайковського (по класу флейти – у професора Олега Кудряшова, по класу диригування – у заслуженого артиста України, професора Віктора Плоскіни). З 2004 року навчався на диригентському факультеті Лейпцизького університету. З 2007 року продовжив навчання на диригентському факультеті Вищої школи музики ім. Ф. Ліста у Веймарі. Зараз – аспірант Академії мистецтв у Берліні по класу диригування у проф. Лутца Келера.

В Одеський Національний академічний театр опери та балету був запрошений в 2011 році. Як диригент-постановник працював над дитячим спектаклем-казкою «Смарагдове місто» та концертом «Присвята жінкам», що відбувся 7 березня 2013 року. Також диригує оперою «Травіата» Джузеппе Верді та «Білосніжка і сім гномів» Едуарда Колмановського, що входять до постійного репертуару театру.

Головні партії у завтрашньому балеті «Таємниця Віденського лісу» виконають Катерина Кальченко (Марія) і заслужений артист України Сергій Доценко (Кронпринц). 

Архів