ГоловнаНовиниНовини за Жовтень 2013У театрі пройде концерт до ювілеїв Федора Шаляпіна та Сергія Рахманінова

12 Жовт.

У театрі пройде концерт до ювілеїв Федора Шаляпіна та Сергія Рахманінова

23 жовтня в Одеському Національному академічному театрі опери та балету відбудеться концерт, присвячений ювілеям двох російських музичних геніїв – співака Федора Шаляпіна та композитора Сергія Рахманінова. Подія станеться на малій сцені «Бельетаж». Початок о 15:30.

Програма складається з двох відділень. У першому прозвучить вокальний цикл «Пісні та танці смерті» (музика Модеста Мусоргського, вірші Арсенія Голенищєва-Кутузова), у другому – романси Сергія Рахманінова на вірші Дмитра Мережковського, Федора Тютчева, Михайла Лермонтова, Олексія Апухтіна, Афанасія Фета та інших поетів. Детальніше з програмою концерту можна ознайомитися тут.

У концерті візьмуть участь народний артист України Василь Навротський (бас) і заслужена артистка України Людмила Іванова (фортепіано). Лектор – музикознавець Людмила Сергійчук.

13 лютого нинішнього року виповнилося 140 років від дня народження оперного та камерного співака Федора Шаляпіна, а 1 квітня – також 140 років від дня нарождення композитора, піаніста і диригента Сергія Рахманінова. 

Архів