ГоловнаНовиниНовини за Жовтень 2013Завтра на сцені Одеського театру опери та балету дебютує Наталія Івасенко

25 Жовт.

Завтра на сцені Одеського театру опери та балету дебютує Наталія Івасенко

Завтра, 26 жовтня, на сцені Одеського Національного академічного театру опери та балету вперше виступить балерина Наталія Івасенко. Вона виконає партію Маші у балеті Петра Чайковського «Лускунчик». Партнером танцівниці буде артист балету театру В'ячеслав Круть, який вперше виконає партію Лускунчика-принца.

Колектив і керівництво театру бажають артистам успіху!

Наталія Івасенко була прийнята до балетної трупи Одеського оперного театру у вересні цього року. До цього вона працювала в Національній опері України (з 2011 року), а раніше – в Національному академічному Великому театрі опери та балету Республіки Білорусь (з 2009 року) та Дніпропетровському академічному театрі опери та балету (з 2005 року). 

Наталія – лауреат III премії Міжнародного юнацького конкурсу класичного танцю «Кришталева туфелька» (Харків, 2009 рік); дипломант Міжнародного конкурсу артистів балету в Нью-Йорці (2008 рік), Міжнародного балетного конкурсу Валентини Козлової (Бостон, 2009 рік), Міжнародного конкурсу Юрія Григоровича «Молодий балет світу» (Сочі, 2009 рік), Міжнародного балетного конкурсу в Орландо (2012 рік).

У репертуарі балерини партії Джульєтти («Ромео і Джульєтта» Сергія Прокоф'єва), Маленьких лебедів («Лебедине озеро» Петра Чайковського), Феї канарейки та принцеси Флорини («Спляча красуня» Петра Чайковського), Амура («Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса), трійка Сильфід («Сильфіда» Хермана Левенсхольда), інші партії та номери.

Гастролювала в Росії, Румунії, Італії, Іспанії, Німеччині, Швейцарії, Болгарії, Китаї. 

Архів