ГоловнаНовиниНовини за Грудень 2013Троє солістів опери вперше виконають партії в «Піковій дамі» Чайковського

7 Груд.

Троє солістів опери вперше виконають партії в «Піковій дамі» Чайковського

Троє солістів Одеського Національного академічного театру опери та балету вперше виконають партії в опері «Пікова дама» Петра Чайковського. Вистава пройде на сцені театру 12 грудня, початок о 18:30.

Так, Германа заспіває Костянтин Андрєєв, якого було запрошено до трупи Одеської опери у вересні 2013 року. До цього він виступав в Teatro Real (Мадрид).

Таїсія Шафранська, випускниця Одеської Національної музичної академії ім. Антоніни Нежданової, дебютує на сцені театру в партії Поліни (в інтермедії – Миловзор).

Соліст опери Василь Добровольський вперше виконає партію князя Єлецького.

Також у виставі візьмуть участь: заслужена артистка України Тетяна Спаська (Графиня), Інга Мартинова (Ліза), Вадим Черніговський (граф Томський, в інтермедії – Златогор), Руслан Зіневич (Чекалінський), Дмитро Павлюк (Сурін), Андрій Перфілов (Чаплицький), Ігор Царьков (Нарумов), Зореслава Долга (Гувернантка), Анастасія Голуб (Маша), Надія Сичук (Прилепа) та Віктор Музичко (Розпорядник).

Диригент – народний артист Республіки Молдова Олександру Самоїле.

Прем'єра опери «Пікова дама» Петра Чайковського в режисерській версії народного артиста Росії Олександра Тітеля (Москва) пройшла в Одеському оперному театрі 19 жовтня 2013. 

Архів