ГоловнаНовиниНовини за Грудень 2013Елліна Походних та Наталя Івасенко вперше виконають партії в балеті «Пахіта» Мінкуса

15 Груд.

Елліна Походних та Наталя Івасенко вперше виконають партії в балеті «Пахіта» Мінкуса

Артистка балету Одеського Національного академічного театру опери та балету Елліна Походних вперше виконає головну партію в балеті «Пахіта» Людвіга Мінкуса. Цього вечора її партнером на сцені стане соліст балету нашого театру Дмитро Шарай.

У цьому ж балеті вперше виконає партію ще одна артистка балетної трупи – Наталія Івасенко. Разом з Катериною Бартош та В'ячеславом Крутєм вона танцюватиме Pas de trois.

 

На фото ліворуч: Елліна Походних в партії Жізелі (однойменний балет Адольфа Адана). На фото праворуч: Наталія Івасенко в партії Маші («Лускунчик» Петра Чайковського)

Також у виставі візьмуть участь заслужена артистка України Ольга Рожевіч, Оксана Бабич, Олена Лавриненко та Стелла Чернова. Троє з цих артисток (крім Олени Лавриненко) станцюють партію Німф і в другому спектаклі вечора – «Вальпургієвої ночі».

У ньому партію Мефістофеля вперше на сцені нашого театру виконає соліст Дніпропетровського академічного театру опери та балету Євген Кучвар. Він дебютував на сцені Одеського оперного театру в гала-концерті «Феєрія балету» 13 грудня цього року.

У виставі на музику Шарля Гуно також візьмуть участь заслужений артист України Володимир Борисов (Пан), Радмила Аітова (Вакханка), Дмитро Шарай (Вакх) та Ігор Саражинський (Фауст). Партію Сатирів виконають Станіслав Варанкін, Олександр Коряковський, В'ячеслав Круть та Іоанн-Маріан Нагорний.

Диригент – Ігор Чернецький.

Вистави пройдуть 18 грудня, початок о 18:30. 

Архів