ГоловнаНовиниНовини за Січень 2014Померла головний художник театру Наталія Бевзенко-Зінкіна

4 Січ.

Померла головний художник театру Наталія Бевзенко-Зінкіна

Одеський Національний академічний театр опери та балету з сумом повідомляє про смерть в ніч на 4 січня 2014 року головного художника театру, заслуженого художника України Наталії Бевзенко-Зінкіної. Вона пішла від нас на 80-му році життя. 

Наталія Михайлівна закінчила художньо-педагогічний факультет Одеського художнього училища ім. М. Грекова. З 1970 року на сцені Одеського театру опери та балету створила сценографію та костюми понад 60-ти опер і балетів. Оформляла державні та ювілейні урочистості, що були присвячені Дню незалежності України, 200-річчю Одеси, ювілейним датам Тараса Шевченка, Богдана Хмельницького, Леоніда Утьосова, Давида Ойстраха, Енріко Карузо, а також міжнародні музичні фестивалі в Угорщині, Болгарії, Китаї, Італії, Лівані, на Кіпрі.

Наталія Михайлівна віддано служила театральному мистецтву, щедро даруючи свій талант глядачам, колегам, друзям. Її незвичайна серцева чистота, душевне тепло та любов до своєї справи залишаться надовго в наших серцях.

Колектив і дирекція Одеського Національного академічного театру опери та балету висловлюють щире співчуття рідним і близьким Наталії Михайлівни.

Панахида за Наталією Бевзенко-Зінкіною розпочнеться 6 січня о 13:00 в Спасо-Преображенському соборі Одеси. Похована вона буде на Другому християнському кладовищі.

 

Архів