ГоловнаНовиниНовини за Січень 2014Виставою «Смарагдове місто» 1 лютого вперше диригуватиме Валерій Регрут

28 Січ.

Виставою «Смарагдове місто» 1 лютого вперше диригуватиме Валерій Регрут

Виставою для дітей «Смарагдове місто», яка пройде в Одеській національній опері 1 лютого, вперше диригуватиме Валерій Регрут.

У цьому спектаклі очікується ще два дебюту. Лауреат міжнародних конкурсів Аліна Ворох вперше виконає партію Повелительки мавп, а соліст опери Сергій Узун готується зіграти роль чарівника Гудвіна.

Також у виставі візьмуть участь вихованки дитячого хору «Перлини Одеси» Анастасія Міхова (Еллі) і Софія Єщенко (Тотошка), солісти театру Марина Годулян (Бастінда/Гінгема), Василь Добровольський (Залізний Дроворуб), Андрій Перфілов (Страшило), Едуард Погосов (Боягузливий Лев), дитячий хор «Перлини Одеси» та оркестр театру.

Початок вистави о 12:00.

Прем'єра музичної казки для всієї родини «Смарагдове місто» за твором Олександра Волкова «Чарівник Смарагдового міста» пройшла на сцені Одеського театру опери та балету в липні 2013 року. У виставі використано музику Жоржа Бізе, Джузеппе Верді, Гаетано Доніцетті, П'єтро Масканьї, Джакомо Мейєрбера, Вольфганга Амадея Моцарта, Джованні Паізієлло, Миколи Римського-Корсакова, Джоаккіно Россіні та Енгельберта Хумпердінка. За задумом авторів, постановка є своєрідною музичною хрестоматією для дітей: завдяки цій казці маленькі глядачі знайомляться з шедеврами оперного мистецтва в доступній і легкій формі. 

Архів