ГоловнаНовиниНовини за Січень 2014У виставі «Мадам Баттефляй» 1 лютого партію Пінкертона виконає Костянтин Андреєв

29 Січ.

У виставі «Мадам Баттефляй» 1 лютого партію Пінкертона виконає Костянтин Андреєв

У виставі «Мадам Батерфляй», яка пройде в Одеському театрі опери та балету найближчої суботи, 1 лютого, партію Пінкертона виконає Костянтин Андреєв. Востаннє він співав цю партію на сцені нашого театру в 2004 році. Довгий час співак працював у театрах Європи, а в Одесу повернувся в 2013 році. У нинішньому сезоні пан Андреєв взяв участь у концерті «Різдвяні історії» та заспівав партію Калафа у виставі «Турандот» 18 січня.

Також у спектаклі «Мадам Батерфляй» 1 лютого партію Кет вперше виконає солістка опери Таїсія Шафранська. Вона є аспірантом Одеської Національної музичної академії ім. Антоніни Нежданової і, як Костянтин Андрєєв, була запрошена в трупу театру в 2013 році.

Головну партію виконає заслужена артистка України Лариса Зуєнко. У виставі також візьмуть участь заслужена артистка України Тетяна Спаська (Сузукі), Юрій Дудар (принц Ямадорі), Володимир Муращенко (Шарплес), Валерій Регрут (маклер Горо), Дмитро Себов (комісар), Сергій Узун (бонза, дядько Чіо-Чіо-сан), хор, міманс і оркестр театру.

Диригент – Ігор Чернецький.

У лютому 2014 виповнюється 110 років з моменту першої постановки «Мадам Батерфляй» (міланський театр «Ла Скала»). На прем'єрі опера Джакомо Пуччіні провалилася. Реакція публіки змусила композитора внести велику кількість змін (насамперед – розділити довгу другу дію на дві частини). Наступний показ опери в травні 1904 року в «Театро гранде» в Брешії (партію Баттерфляй виконувала українка Соломія Крушельницька) глядачі сприйняли із захопленням, і твір по праву посіл одне з головних місць в репертуарах провідних театрів світу. 

Архів