ГоловнаНовиниНовини за Лютий 201423 лютого в пам'ять про загиблих під час масових акцій в Україні прозвучить «Реквієм»

21 Лют.

23 лютого в пам'ять про загиблих під час масових акцій в Україні прозвучить «Реквієм»

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 89/2014
Про оголошення в Україні днів жалоби за загиблими

У зв'язку з людськими жертвами внаслідок масових акцій в Україні постановляю:

1. Оголосити в Україні 22 і 23 лютого 2014 року днями жалоби за загиблими.

2. У дні жалоби на території України:

приспускається Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій;

відміняються розважально-концертні заходи, спортивні змагання, вносяться в установленому порядку відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ


Шановні глядачі!

У зв'язку з Указом Президента України вистави «Трубадур», «Служниця-пані» та «Таємниця Віденського лісу», які були заплановані на 22 і 23 лютого, СКАСОВУЮТЬСЯ.

У неділю, 23 лютого, в театрі в пам'ять про загиблих буде дано «Реквієм» Джузеппе Верді. За диригентським пультом – головний диригент театру, народний артист Республіки Молдова Олександру САМОЇЛЕ.


Квитки, що були придбані на вистави «Трубадур», «Служниця-пані» та «Таємниця Віденського лісу», дійсні на інші вистави поточного репертуару театру. Бажаючі можуть також здати квитки за місцем придбання. Повернути квитки в касу театру можна 22, 23, 25 і 26 лютого з 11:00 до 17:30. При собі, згідно з вимогами законодавства, необхідно мати:

• квитки; 
• чек;
• копію паспорта.

Щиро перепрошуємо! 

Архів