ГоловнаНовиниНовини за Лютий 2014В останній день Масляної в театрі дадуть балети Стравінського

27 Лют.

В останній день Масляної в театрі дадуть балети Стравінського

У неділю, 2 березня, – в останній день Масляної – на сцені нашого театру буде дано балети Ігоря Стравінського «Жар-птиця» та «Весна священна». За словами самого композитора, одного разу він уявив собі картину язичницького обряду зустрічі весни, де дівчина, яку призначено в жертву, впадає в екстаз і вмирає в танці. Так з'явився балет «Весна священна».

Хореограф Георгій Ковтун поставив в Одеському театрі опери та балету власну версію цього твору. У його трактуванні це історія про виникнення Кохання та його протистояння жорстоким законам нещадного соціуму. Прем'єра постановок відбулася на сцені театру 2 червня 2013 в рамках II Міжнародного фестивалю мистецтв в Одеській опері.

2 березня нинішнього року головні партії в балеті «Весна священна» виконають заслужені артисти Республіки Молдова Марія Полюдова (Обраниця) і Володимир Статний (Юнак), а також Дмитро Бартош (Ідол); в «Жар-птиці» станцюють Катерина Кальченко (Жар-птиця), заслужений артист України Сергій Доценко (Іван-Царевич), Павло Гриць і Святослав Квачук (Кощій Безсмертний).

За диригентським пультом – головний диригент театру, народний артист Республіки Молдова Олександру САМОЇЛЕ.

Початок о 18:30.

Фото Юрія Литвиненка 

Архів