ГоловнаНовиниНовини за Березень 2014Диригент Валерій Регрут і соліст Олександр Стрюк дебютують в «Лючії ді Ламмермур»

4 Бер.

Диригент Валерій Регрут і соліст Олександр Стрюк дебютують в «Лючії ді Ламмермур»

Оперою «Лючія ді Ламмермур» Гаетано Доніцетті, яка пройде на сцені Одеського театру опери та балету цього четверга, 6 березня, вперше диригуватиме Валерій Регрут. Він закінчив Чернівецьке музичне училище (нині – Чернівецьке училище мистецтв ім. Сидора Воробкевича), а потім Одеську державну консерваторію (нині – Одеська Національна музична академія) ім. Антоніни Нежданової за спеціальностями «хорове диригування» (клас професора Аліси Серебрі), «оперно-симфонічне диригування» (клас доцента, заслуженого артиста України Давида Сіпітінера), «сольний спів» (клас професора, народного артиста України Миколи Огренича). Потім закінчив аспірантуру за спеціальністю «сольний спів» (клас професора, народного артиста України Василя Навротського). З 1997 року – викладач хорового та оперно-симфонічного диригування, диригент оперної студії та хору студентів музичної академії. З 2000 року – соліст, а з 2011 року – диригент Одеського Національного академічного театру опери та балету.

У цій же виставі партію лорда Енріко вперше виконає соліст оперної трупи театру Олександр Стрюк – лауреат перших премій Національного конкурсу України «Нові імена» (1999 рік), Міжнародного конкурсу «Мистецтво ХХІ століття» у Ворзелі, Україна (2006 рік) та Міжнародного фестивалю вокально-фортепіанних дуетів «Три століття класичного романсу» в Санкт-Петербурзі (2006 рік). Він також завоював ІІ премію на Міжнародному конкурсі оперних співаків ім. Олени Образцової в 2007 році та отримав особисте визнання Євгенії Мірошниченко та індивідуальну премію з її фонду на музичному конкурсі ім. Миколи Лисенка в Києві.

Головну партію в опері «Лючія ді Ламмермур» 6 березня виконає Альона Кистеньова. У виставі також братимуть участь заслужений артист України Владислав Горай (Едгар Равенсвуд), Дмитро Павлюк (Раймонд Бідебенд), Дмитро Михеєв (лорд Артур), Андрій Перфілов (Норман). Солістка опери Наталія Каданцева виконає партію Аліси, подруги Лючії.

Початок вистави о 18:30.

Архів