ГоловнаНовиниНовини за Травень 2014Сюзана Вільямс – Андрію Меркур’єву: «Ви Стравінський танцю цього століття? Думаю, так»

10 Трав.

Сюзана Вільямс – Андрію Меркур’єву: «Ви Стравінський танцю цього століття? Думаю, так»

«Ви Стравінський танцю цього століття? Думаю, так», – такий відгук залишила для Андрія Меркур’єва, хореографа-постановника балету «Крик», американський балетмейстер, засновник і директор компанії Dance-Forms Productions Сюзана Вільямс (Susana B. Williams). Після перегляду фрагментів репетиції на каналі YouTube Одеського театру опери та балету, вона написала:

«Мова руху, яку ви створили для «Крику», дивовижна. Сцени, які я поки бачила, виглядають чудово. Треба трохи більше концентрації від танцюристів, але я не сумніваюся, що з цього моменту і до прем'єри вони працюватимуть злагоджено. Мені подобається ваша хореографія, що поєднує цікаві та сучасні рухи. Ви Стравінський танцю цього століття? Думаю, так. Молодець!».

Як хореограф-постановник Андрій Меркур'єв – зірка Большого театру, заслужений артист Росії та РПО-Аланія – виступає вперше. Світова прем'єра балету «Крик» буде представлена в Одесі вже наступного тижня – 15, 16 і 18 травня. У перший день партію головного героя виконає сам Меркур'єв.

 

Перейдіть за посиланням, щоб замовити квитки.

ДОВІДКА. Сюзана Б. Вільямс – американська танцівниця і хореограф. З відзнакою закінчила Національну школу танцю в Гватемалі. Була стипендіатом школи Les Grands Ballets Canadiens (Монреаль, Канада), Національного балету Мексики та Школи танцю Ніни Вирубової в Парижі. Отримала ступінь бакалавра в галузі режисури танцю від Вищої школи мистецтв університету Сан-Карлос (Гватемала) та ступінь в галузі мистецтва і освіти від Англо-Американської школи Гватемали, Паризького університету (Франція) і Експериментальної школи мистецтв та медіа-дизайну F + F в Цюріху (Швейцарія).

Як танцівниця виступала з колективами Центральної Америки, Мексики, Канади, США, Франції.

Навчати танцювальному мистецтву початку в 1968 році. Її програма включає класичний балет, сучасний танець, джаз-модерн, народні танці, театр танцю, імпровізацію, хореографію, аналіз руху і творчого процесу, історію танцю тощо. Викладала в Мексиці, Гватемалі, Сальвадорі, Швейцарії, Литві.

Основу її хореографії складають яскрава алегоричність, вивчення і вираження свідомості через танець. Вона вважає танець каталізатором для самовираження, а також унікальною системою, що відодражає внутрішню суть індивідуума.

Пані Вільямс – лауреат безлічі премій. Вона є кавалером вищої нагороди штату Кентуккі – почесного «Ордена Кентуккійських полковників», – за свою роботу в якості посла доброї волі, внесок у розвиток дружби у всьому світі та досягнення в мистецтві танцю і хореографії. 

Архів