ГоловнаНовиниНовини за Червень 2014Солістка Одеської опери Наталія Павленко вперше виконає Турандот 20 червня

14 Черв.

Солістка Одеської опери Наталія Павленко вперше виконає Турандот 20 червня

Лауреат міжнародних конкурсів Наталія Павленко вперше виконає головну партію в опері Джакомо Пуччіні «Турандот». Вистава пройде на сцені Одеського театру опери та балету 20 червня.

За словами самої Наталії, заспівати цю складну партію їй запропонував головний диригент театру, народний артист Республіки Молдова Олександру Самоїле.

«Після концерту «Всесвіт Вагнера» було вирішено, що в перспективі ми будемо працювати над партією Турандот», – говорить володарка золотої медалі та спеціальної премії Міжнародного конкурсу вокалістів ім. Харіклеї Даркле. У концерті з творів Вагнера Наталія Павленко виконала баладу Зенти з опери «Летючий голландець», арію та молитву Єлизавети з опери «Тангейзер» (на відео), а також передсмертну арію Ізольди з опери «Трістан і Ізольда».

За словами молодої солістки, заспівати Турандот мріє будь-яке драматичне сопрано. Проте мало хто зі співачок ризикує зробити через складність партії. «Це дуже небезпечна для голосу партія, тембрально озвучити цей образ - важка технічна задача. Необхідна неймовірна концентрація емоційних і фізичних сил», - підкреслює Наталія Павленко.

Вона хоче створити на сцені «класичний» образ китайської принцеси – жорстокої та холоднокровної, для якої поцілунок Калафа стає потрясінням, що кардинально змінює її життя.

Для замовлення квитків перейдіть за посиланням

«Я дуже вдячна маестро Самоїле, який багато працював зі мною над цією складною партією, своїм партнерам по сцені, режисеру Оксані Тараненко та улюбленому концертмейстеру Ларисі Хороленко за допомогу, участь і увагу», – сказала співачка.

Партію Калафа у виставі 20 червня виконає Олексій Репчинський. Також глядачі почують Анастасію Голуб в партії Ліу, Ірину Олексів і Таїсію Шафранську – служниць Турандот, Ігоря Царькова – Тимура, Василя Добровольського, Руслана Зіневича та Андрія Перфілова – Пінга, Панга та Понга, Івана Фляка – Мандарина та Сергія Красних – Китайського імператора.

Диригент – народний артист Республіки Молдова Олександру Самоїле.

Вистава пройде в режисерській версії народного артиста Росії Станіслава Гаудасинського. 

Архів