ГоловнаНовиниНовини за Вересень 2014Двоє солістів театра дебютують в балеті «Жар-птиця» 26 вересня

26 Вер.

Двоє солістів театра дебютують в балеті «Жар-птиця» 26 вересня

26 вересня в балеті Ігоря Стравінського «Жар-птиця» вперше виступлять солісти балету Ольга Воробйова та Віктор Томашек. Вони постануть в образах Жар-птиці та Івана Царевича.

Ольга Воробйова запрошена в трупу театру в 2001 році, коли була ще студенткою училища культури і мистецтв. За час роботи в театрі виконала головні партії в балетах «Жизель» Адольфа Адана, «Баядерка» Людвіга Мінкуса, «Шопеніана» на музику Фредеріка Шопена, соло в балеті «Жінки в ре-мінорі» (хореографія Раду Поклітару), партії Рока і Тютюнниці в балеті «Кармен-сюїта» Жоржа Бізе – Родіона Щедріна, Іспанський і Французький танці в «Лускунчику» Петра Чайковського, партії Подруги Кітрі, Повелительки дріад, а також варіації в «Дон Кіхоті» Людвіга Мінкуса та ін.

 

На фото: Ольга Воробйова в партії Жизель в однойменному балеті Адольфа Адана 

Томашек Віктор прийнятий до трупи Одеського національного академічного театру опери та балету році в серпні 2014 року. Артист на його сцені вже виконав танець Божка в «Баядерці» Людвіга Мінкуса, партію Микити в опері-балеті «Вій» В. Губаренка.

На фото: Віктор Томашек

Також в балетах «Жар-птиця» і «Весна священна» 26 вересня виступлять Павло Гриць і Святослав Квачук (Кощій), Марія Рязанцева (Обраниця), Богдан Чабанюк (Юнак), Ігор Саражинська (Ідол).

За диригентським пультом – головний диригент театру, народний артист Республіки Молдова Олександру Самоїле

 

Архів