ГоловнаНовиниНовини за Жовтень 2014Богдан Чабанюк дебютує в партії Ганса в «Жизелі» 8 жовтня

7 Жовт.

Богдан Чабанюк дебютує в партії Ганса в «Жизелі» 8 жовтня

 Богдан Чабанюк вперше виконає партію Ганса в балеті «Жизель» 8 жовтня  

Соліст Одеського театру опери та балету Богдан Чабанюк вперше виконає партію Ганса в балеті Адольфа Адана «Жизель». Вистава відбудеться в середу, 8 жовтня.

Соліст балету закінчив Одеське державне училище мистецтв і культури і мистецтв ім. К. Ф. Данькевича та Міжнародний Слов'янський університет за спеціальністю «балетмейстер-постановник».

За 7 років роботи в Одеському національному академічному театрі опери та балету виконав партії Лоренцо в балеті «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса, Йозефа в балеті «Таємниця Віденського лісу» на музику Густава Малера і Йоганна Штрауса, Бармалея в балеті «Айболіт ХХI» на музику Ніно Роти, Юнака в «Весні священній» Ігоря Стравінського, Хоми Сотника в опері-балеті "Вій" Віталія Губаренка, танець Раба в балеті «Баядерка» Людвіга Мінкуса, Східний танець в «Лускунчику» Петра Чайковського та ін.

8 жовтня партнерами Богдана Чабанюка в виставі стануть:

Ольга Воробйова (ЖИЗЕЛЬ), заслужений артист України Сергій Доценко (АЛЬБЕРТ), заслужений артист України Гаррі Севоян (ГЕРЦОГ), Стелла Чернова (Батильда), Ігор Саражинський (Вільфрід), Поліна Осетрова (МАТИ ЖИЗЕЛІ), Оксана Бабич (МІРТА) та ін. 

Архів