ГоловнаНовиниНовини за Жовтень 2014Віктор Шевченко вперше виконає партію Уберто в «Служниці-пані»

24 Жовт.

Віктор Шевченко вперше виконає партію Уберто в «Служниці-пані»

Соліст оперної трупи театру Віктор Шевченко вперше виконає партію Уберто в опері-buffa «Служниця-пані» Дж. Перголезі. Вистава відбудеться на Малій сцені «Бельетаж» Одеського театру опери і балету в неділю, 26 жовтня, о 15:30. 

Віктор Шевченкоа - лауреат Міжнародного конкурсу вокалістів ім. Антоніна Дворжака у Карлових Варах (Чехія) в 2006 році. Брав участь у фестивалях Opera pa skaret в Швеції в 2008 році і Kammeroper Schloss Reinsbergв Німеччині в 2009 році, де був нагороджений премією фонду Віри і Фолькера Доппельфельдів для молодих виконавців. У 2012 році нагороджений премією імені народних артистів України Лії Бугової та Івана Твердохліба. 

 

В Одеському театрі опери та балету працює з 2009 року. За цей час виконав партії Лепорелло («Дон Жуан» В. А. Моцарта), Рамфіса («Аїда» Дж. Верді), Тимура («Турандот»), Коллена («Богема») Дж. Пуччіні, Кончака і Скули («князь Ігор» О. Бородіна), короля Рене (« Іоланта »), Суріна (« Пікова дама») П. Чайковського, партії баса в симфонії № 9 Л. Бетховена,« Реквіємі »Дж. Верді та ін.

У виставі також братимуть участь лауреати міжнародних конкурсів Аліна Ворох (Серпіна) та Василь Добровольський (Веспоне)

Диригент - Валерій Регрут

Архів