ГоловнаНовиниНовини за Січень 2015Виконання «Шопеніани» і «Кармен-сюїти» 23 січня буде присвячено пам'яті диригента, заслуженого артиста України Давида Йосиповича Сіпітінера

21 Січ.

Виконання «Шопеніани» і «Кармен-сюїти» 23 січня буде присвячено пам'яті диригента, заслуженого артиста України Давида Йосиповича Сіпітінера

21 січня виповнилося б 90 років Сіпітінеру Давиду Йосиповичу, який віддав майже 60 років (1953-2011) свого життя Одеському національному академічному театру опери та балету.

Перед публікою, яка завжди його зустрічала бурхливими оваціями, Давид Йосипович Сіпітінер поставав повним експресії, прекрасно володіючим диригентською технікою і обдарованим тонким артистизмом. Профессіоналізм та організаторські здібності дозволили йому підняти на високий виконавський рівень оркестр театру та підготувати з ним обширний оперний і балетний репертуар, що включає класичні та сучасні твори українських та зарубіжних композиторів різних епох і жанрів.

Напевно, всі вистави, якими диригував Д.Сіпітінер, були їм улюблені, але, все ж, особливе місце займали «Шопеніана» і «Кармен-сюїта».

 

В пам'ять про цю чудову людину і музиканта 23 січня на сцені театру відбудуться вистави «Шопеніана» і «Кармен-сюїта». За диригентським пультом - Ігор Чернецький.

Архів