ГоловнаНовиниНовини за Червень 2015Представляємо учасників концерту

3 Черв.

Представляємо учасників концерту

5-го червня, о 18:30, відбудеться Концерт артистів оркестру.

Сьогодні ми раді познайомити вас з учасниками концерту та мо

лодими солістами оркестру Одеського національного академічного театру опери та балету.

 

Алесандру Самоилэ

ОЛЕКСАНДРУ САМОЇЛЕ 

Головний диригент театру, народний артист Республіки Молдова.

Випускник Санкт-Петербурзької державної консерваторії ім. М.Римського-Корсакова по класу проф. В. Столлера та А. Янсонса і Уральської державної консерваторії ім. М. Мусоргського по класу проф. М. Павермана.

Диригував в Англії, Іспанії, Італії, Португалії, Ірландії, Шотландії, Ісландії, Японії, Угорщині, Болгарії, Туреччині, Румунії, Англії, Шотландії, Ірландії в театрах Royal Albert Hall, у Большому театрі Росії, в Московському музичному театрі ім. Станіславського і Немировича-Данченка, в Михайлівському театрі Санкт-Петербурга, Московському театрі «Нова Опера» ім. Є. Колобова та ін.

Олександру Самоїле здійснив понад сімдесят оперних та балетних постановок у театрах багатьох країн світу. 

Учасник оперних фестивалів «Ірина Архипова представляє», «Запрошує Марія Бієшу, міжнародного оперного фестивалю Aspendos, Стамбульського оперного фестивалю та ін.

З 2009 року Олександру Самоїле працює на посаді головного диригента Одеського театру опери та балету.


 АЛІНА ВОРОХ (сопрано)

Випускниця Дніпропетровського державного музичного училища ім. М. Глінки по класу фортепіано (1996 р.) і Одеської державної музичної академії ім. А. Нежданової по класу фортепіано та вокалу (2002 р.). 

Лауреат ІІІ премії Другого міжн. конкурсу ім. А. Солов’яненка «Солов’їний ярмарок» (Донецьк, 2002 р.), дипломант міжн.конкурсу вокалістів імені Х. Даркле (Румунія, 2005 р.), дипломант І ступеня Всеукр. фестивалю виконавців грецької пісні, присвяченого пам’яті Т. Каці (2006 р.). З 2002 року працює в трупі Одеського театру опери і балету.

У репертуарі співачки провідні  партії з опер «Севільський цирульник» Дж. Россіні, «Лючія ді Ламмермур» Г. Доніцетті, «Травіата», «Ріголетто» Дж.е Верді, «Служниця-пані» Дж.Б. Перголезі та ін.

Аліна Ворох виступала з сольними концертами в Росії, Шотландії, Франції, Німеччині та Англії.


 ЄВГЕН КОСТРИЦЬКИЙ (скрипка)

Народився в 1980 році в м. Київ.
Випускник Київської середньої спеціалізованої музичної школи ім. М. В. Лисенка та Hаціональної музичної академії України ім. П. І. Чайковського (клас доцента Я. Рівняк). У 2007 р. закінчив аспірантуру академії (клас професора Б. Которовича).
У 2003 р. виграв стипендію і вступив до аспірантури Лондонської школи музики і драми Гуілдхолл в клас професора К. Сметани. З 2005 р. навчався у професора Д. Такено. У 2008 р. отримав ступінь магістра.
Музикант є лауреатом престижних міжнародних конкурсів, серед яких: конкурси ім. П. Лантье в Парижі, 1997 (I премія); камерної музики ім. П. Коневіча в Белграді, 1998 (I премія); ім. Я. Хейфеца в Санкт-Петербурзі, 2001 (спеціальний приз).
 Удосконалювався на майстер-класах відомих педагогів: О. Криси, М. Тампере-Безродної, М. Лакірович, Л. Каплана, Ц. Цайтліна, Б. Гарліцкого, М. Копельмана та ін. Гастролював в багатьох країнах Європи, в Японії та США .
У листопаді 2005 р. став володарем призу «Музикант року» за версією англійської компанії «Слоугтер і Мей». У вересні 2007 р. брав участь в концертах у складі Лондонського симфонічного оркестру під керівництвом В. Гергієва і сера К. Дейвіса.
У вересні 2008 р. Євгена Костицького було запрошено Х. Ерлом на посаду концертмейстера Національного одеського філармонічного оркестру. Також музикант співпрацює як концертмейстер-соліст з Дніпропетровським камерним оркестром «Пори року» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Д. Логвіна.
Грає на скрипці італійського майстра Луїджі Леньяні 1750-60 рр.
 

 

ОЛЕКСАНДР ЛИСЮК (віолончель)
 
Народився в 1991 році в м. Одеса.
Випускник Одеської спеціалізованої музичної школи ім. П. С. Столярського (2007 р.) та Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової по класу доцента П. Купіна (2012 р.).
З 2009 по 2011 рр. навчався в Бернському Університеті Мистецтв («Bern University of Arts») у Д. Северина, К. Бротбек і Л. Хопкінс.
З 2002 по 2010 рр. брав участь у різноманітних майстер-класах О. Кагановського (Берн, Швейцарія), В. Шмітта (Берн, Швейцарія) Ф. Бартоломе (Відень, Австрія) К. Бротбека (Штутгарт, Німеччина) Т. Гроссенбахера (Цюріх, Швейцарія).
Олександр Лисюк є лауреатом міжнародного конкурсу струнних виконавців ім Є. Коки (2001, 2003 рр., Кишинів, Молдова), лауреатом першої премії та Гран Прі національного конкурсу виконавців на струнно-смичкових інструментах (2003 р., Гамбург, Німеччина), лауреатом міжнародного конкурсу «Фарботоні» (2004 р., Канів, Україна) і міжнародного конкурсу в Черкасах (2006, Україна), також міжнародного конкурсу «Youth musicians of Europe» (2012 р., Мюнхен Німеччина).
У 2000 і 2002 рр. брав участь у концертах під патронатом Президента України і завоював диплом «Юна надія України».
Музикант виступав з багатьма оркестрами в різних містах України та Європи, в тому числі: в Швейцарії, Німеччині, Австрії, Угорщині, Польщі, Росії, Молдавії.
Співпрацював з такими диригентами як: А. Самоїле, І. Шаврук, І. Беккер, В. Молдованов, М. Пономаренко, С.Бурко, Б. Вайль, Г. Курков, Д. Манасію, М. Балан та ін.
З 2011р. працює на посаді артисту оркестру Одеського національного академічного театру опери та балету.
З 2012 р. викладає в Одеській середній спеціальній музичній школі ім. П.С. Столярського.
 

 

ЛЕОНІД ПОПОВ (кларнет)
 
Народився в 1988 році в м. Сімферополь. 
Випускник Харківської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату (2006 р.) та Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського (2014 р.) по класу професора В. Алтухова.
Лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, дипломант міжнародного конкурсу кларнетистів в Бельгії (м. Кортрік – 2010 р.; м Гент – 2013 р.), лауреат III премії міжнародного конкурсу кларнетистів в Португалії (м. Лісабон, 2011 р.). Фірма-виробник кларнетів «Buffet Crampon» подарувала музикантові кларнети «Tosca» у 2011 р. за заслуги на міжнародних конкурсах.
З 2007 р. обіймав посаду другого кларнетиста в Харківському молодіжному симфонічному оркестрі «Слобожанський». З 2008 р. був регулятором групи кларнетів Харківської обласної філармонії. З 2011 р. є концертмейстером групи кларнетів Одеського національного академічного театру опери та балету.
 
 

 

ВІКТОР ОСОКІН (контрабас)
 
Народився в 1992 році в м. Усинськ (Росія).
Випускник Одеської середньої спеціалізованої музичної школи ім. П. С. Столярського по класу доцента В. Чекалюка. З 2010 р. навчається в Одеській національній музичній академії ім. А. В. Нежданої.
Лауреат І-го Міжнародного конкурсу контрабасистів у Львові «Golden Bass» (ІІ премія).
Виступав з концертами в Україні, Молдові та США.
З 2011 р. працює на посаді артиста оркестру Одеського національного академічного театру опери та балету.
 
 
 
 
 
 
 

 

МИКОЛА ШАХОВ (контрабас)
 
Народився в 1990 році в м. Нова Каховка.
Випускник Одеської середньої спеціалізованої музичної школи ім. П. С. Столярського по класу доцента В. Чекалюка. З 2009 р. навчається в Одеській національній музичній академії ім. А. В. Нежданої.
Лауреат V міжнародного конкурсу контрабасистів в Санкт-Петербурзі ім. С.А. Кусевицького (ІІ премія).
Виступав з концертами в Україні, Німеччини, Молдові.
З 2011 р. працює на посаді артиста оркестру Одеського національного академічного театру опери та балету.
 
 
 
 
 
 

 

РУСЛАН ВАСИЛЬЧЕНКО (фагот)
 
Народився в 1967 році в м. Вінниця.
Випускник Вінницького музичного училища (нині – Вінницьке училище культури і мистецтв) ім. М. Д. Леонтовича та Київській консерваторії (нині – Національна музична академія) ім. П. І. Чайковського (1992 р.) по класу академіка В. Апатского.
Гастролював у Німеччині, Італії, Іспанії, Великобританії, Австралії, США.
З 1994 по 2002 рр. працював регулятором групи фаготів Одеського філармонічного оркестру під керівництвом Х. Ерла, де виконував сольні партії у творах В.А. Моцарта, Р. Штрауса, А. Томленової.
З 2002 р. Р. Васильченко працює на посаді  концертмейстера групи фаготів Одеського національного академічного театру опери та балету.
 
 
 
 
 

 

ІГОР КАРІМОВ (труба)
 
Народився в 1990 році в м. Снігурівка (Миколаївська область).
Випускник Херсонського музичного училища по класу труби (2011 р.).
У 2013 р. вступив до Одеської музичної академії ім. А. В. Нежданової до класу І. Боруха.
Лауреат міжнародного конкурсу трубачів ім. М. Старовецького.
З 2013 р. працює на посаді артиста оркестру Одеського національного академічного театру опери та балету.
 

 

Архів