ГоловнаНовиниНовини за Липень 2015Фестиваль мистецтв "Оксамитовий сезон в Одеській опері" пройде в Одесі з 17 по 27 вересня!

20 Лип.

Фестиваль мистецтв "Оксамитовий сезон в Одеській опері" пройде в Одесі з 17 по 27 вересня!

Одеська опера представляє знакову культурну подію вересня для одеситів і гостей міста - справжнє свято класичного мистецтва "Оксамитовий сезон в Одеській опері"!

Кожен день фестивалю подарує незабутні враження!

Кожен день фестивалю дасть можливість зануритися в особливу, неповторну атмосферу високого мистецтва.

Новий формат фестивалю - у прагненні об'єднати різні форми і жанри, стилі і напрямки класичного мистецтва в єдиному фестивальному контенті: від опери та балету до кіно-хітів, від музики бароко до сучасності, від популярної класики до музичних відкриттів.

Звучатиме музика Бориса Лятошинського та Олега Ківи, Олександра Бородіна і Карла Орфа, Адольфа Адана, Петра Чайковського та Жоржа Бізе, композиторів епохи бароко і треки до блокбастерів.

Відомі музиканти - диригент Оксана Линів (Україна, Німеччина), запрошені солісти - Анжеліна Швачка (народна артистка України, солістка національної опери України), контртенор Юрій Міненко (Україна), який підкорив своїм вишуканим майстерністю кращі сцени світу, улюбленці одеської публіки Коя Окава і Мідорі Терада (Японія) і, звичайно, артисти Одеського національного академічного театру опери та балету зроблять кожен вечір фестивальної програми незабутнім!

Архів