ГоловнаНовиниНовини за Серпень 2015Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу

22 Серп.

Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс на заміщення вакантних посад артиста-вокаліста (соліста) першої  категорії (баритон - 0,5 ставки; тенор – 0,5 ставки), суфлера та звукорежисера вищої категорії, який відбудеться з 2 по 7 жовтня 2015року.


Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

  • - для артиста-вокаліста (соліста) 1-ї категорії – вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра; для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста) 2-ї  категорії не менше 2-х років, для бакалавра - не менше 3-х років;
  • - для суфлера - вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст або повна загальна середня освіта та одержання професії безпосередньо на виробництві без вимог до стажу роботи; знання європейських іноземних мов, достатнє для суфлірування вистав, які виконуються на мовах оригіналу;  
  • - для звукорежисера вищої категорії – вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, молодшого спеціаліста. Стаж роботи за професією звукорежисера не менше 5-ти років.

Для  участі у конкурсі претендентами подаються наступні документи:

  • - заява у довільній формі;
  • - особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • - копія документу, що посвідчує особу;
  • - витяг з трудової книжки (за наявності);
  • - копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • - інші документи, що можуть характеризувати рівень професійної майстерності претендента, творчі досягнення, зокрема, документи про лауреатство у конкурсах, фестивалях, характеристики, рекомендації, публікації, відгуки,  репертуарний лист тощо (за бажанням).

Умови проведення та участі у конкурсі.

Перший етап конкурсу - розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі.

Другий етап конкурсу для артиста-вокаліста (соліста) 1-ї категорії складається з двох турів:

Перший тур - виконання під рояль у глядацькій залі театру арії за вибором претендента, в якій би він продемонстрував повний діапазон голосу та музикальність.

Другий тур - виконання в супроводі оркестру у глядацькій залі театру одну з наступних арій:


Тенор:

речитатив та романс Радамеса з 1-ї дії опери «Аїда» (Se quel guerrier io fossi – Celeste Aida); арія Калафа з 1-ї дії (Non piangere Liu) або 3-ї дії (Nessun dorma) опери «Турандот»; арія Каварадоссі з 1-ї дії опери «Тоска» (Recondita armonia); аріозо Германа з 1-ї дії опери «Пікова дама» (Я имени ее не знаю); арія Дона Хозе з 2-ї   дії опери «Кармен».

Баритон:

сцена та арія Ренато з 3-ї дії опери «Бал-Маскарад» (Alzati! Eri tu…); сцена та арія Ріголетто з 2-ї дії однойменної опери (Cortigiani, vil razza dannata); куплети Ескамільо з опери «Кармен»; арія Роберта з опери «Іоланта»; арія Єлєцького з опери «Пікова дама»; арія Онєгіна з опери «Євгеній Онєгін».


Другий етап конкурсу для суфлера складається з одного туру:

суфлірування з опери «Дон Жуан» : речитатив між №3 і №4, речитатив з 2-го акту 11, 13 і 14 сцени №№ 22,15;

з опери «Севільський цирульник»: речитатив і дует Розіни і Фігаро з 1-го акту, квинтет з 2-го акту;

з опери «Богема»: 1-й акт «У мансарді» з 1-го по 23 номери по клавіру;

з опери «Євгеній Онєгін»:  №№ 15 і 16;

з опери «Кармен»: прикінцева сцена з 4-ї дії.


Другий етап конкурсу для звукорежисера складається з одного туру:

озвучення кількох музичних творів за участю симфонічного оркестру, хору, артистів-вокалістів (солістів) та солістів-інструменталістів.

 

Театр не забезпечує оплату витрат, пов′язаних з проїздом та проживанням.

У разі укладання трудового договору з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.


Документи для участі у конкурсі приймаються до 26 вересня 2015 року за адресою: 65026 м. Одеса, провул. Чайковського, 1 (каб.45); електронна пошта: operaballet.odessa@gmail.com; факс (048)725-01-52.


Додаткова інформація за тел. (048)780-15-16

Конкурсна комісіяАрхів