ГоловнаНовиниНовини за Вересень 2015Прима-балерина Національного балету Канади Світлана Лунькіна виступить на сцені Одеського національного академічного театру опери та балету

12 Вер.

Прима-балерина Національного балету Канади Світлана Лунькіна виступить на сцені Одеського національного академічного театру опери та балету

11 жовтня, в Одеському театрі опери та балету, вперше в Україні, виступить зірка світового балету, прима-балерина Національного балету Канади, екс прима-балерина Великого театру Светлана Лунькіна, яка на думку багатьох балетних фахівців є кращою виконавицею партії Жизелі.

В якості запрошеної зірки Світлана Лунькіна танцювала на сценах світових балетних театрів - Парижа та Відня, Рима та Берліна. І ось тепер вона виступить у нас, в Одеському національному академічному театрі опери та балету!

Виступ відомої балерини стане подарунком справжнім поціновувачам балетного мистецтва та проявом громадянської позиції артистки:

«Люди повинні допомагати один одному і творити добро.В цьому полягає справжнє призначення людини. Мій виступ в Одесі буде благодійним. Я хочу внести свій скромний внесок у підтримку українців у їх щирому прагненні до свободи і демократії».

Відома балерина виступить на сцені Одеського національного академічного театру опери та балету 11 жовтня, в 18:30, виконавши головну партію в балеті А. Адана "Жизель".

Архів