ГоловнаНовиниНовини за Листопад 2015Офіційна інформація для ЗМІ

3 Лист.

Офіційна інформація для ЗМІ

Охорона пам'ятника культури національного значення - будівлі Одеського оперного театру є одним із пріоритетних напрямків у діяльності театру і, природно, викликає закономірний інтерес громадськості та увагу ЗМІ.

Ми дякуємо журналістам за активну громадянську позицію у висвітленні цього важливого питання для Одеси, яка, впевнені, допоможе зберегти для нащадків красу нашого улюбленого міста.

Саме цьому ми звертаємося до ЗМІ з проханням об'єктивно викладати надавану театром інформацію, не вводячи в оману громадськість.

Щоб уникнути розповсюдження неправдивих або неперевірених фактів, адміністрація театру вважає за необхідне офіційно проінформувати громадськість і ЗМІ про роботу в даному напрямку.

З 2007 року в штатному розкладі театру, затвердженому Міністерством культури України, передбачено створення служби з ремонту та обслуговування будівлі театру. Така служба стала функціонувати з 2007 року. До її складу входять 6 осіб, які мають спеціальну освіту, деякі з них брали участь у реконструкції театру. Очолює службу фахівець з вищою будівельною освітою, який має стаж роботи за фахом понад 18-ти років.

Два рази на рік (восени nf навесні) відповідно до нормативних документів театром проводиться огляд будівлі та складаються акти, в яких фіксується технічний стан будівлі театру.

У 2008 році між театром і Управлінням охорони об'єктів культури національної спадщини був укладений охоронний договір на пам'ятку культурної спадщини - Одеський націоналний акакдеміческій театр опери та балету, в п.12 якого передбачені обов'язки театру з виконання поточних ремонтних робіт.

У випадку, якщо проводяться капітальний ремонт, реставрація, реконструкція, у п. 13 вищеназваного договору прописана процедура виконання даних робіт. Для цього театр зобов'язаний складати науково - проектну документацію та узгоджувати її з Міністерством культури Украіни. З моменту закінчення реконструкції будівлі театру по сьогоднішній день проводяться тільки поточні ремонтні роботи.

Хочемо акцентувати увагу на тому, що театр знаходиться в належному технічному стані, стабільно працює і приймає глядачів.

Адміністрація театру

Архів