ГоловнаНовиниНовини за Квітень 2016У прем'єрі нової сценографічної версії опери Дж. Верді «Аїда» братиме участь запрошена солістка

8 Квіт.

У прем'єрі нової сценографічної версії опери Дж. Верді «Аїда» братиме участь запрошена солістка

9 квітня, в прем'єрі нової сценографічної версії опери Дж. Верді «Аїда», партію Амнеріс виконає солістка Національної опери України ім. Т. Г. Шевченка Алла Позняк.

Алла Позняк – випускниця Харківського інституту мистецтв ім. Івана Котляревського. Вона є лауреатом I Міжнародного конкурсу оперних співаків ім. Івана Алчевського (Україна) і дипломантом Міжнародного конкурсу вокалістів ім. Антоніна Дворжака (Чехія).

До трупи Національної опери України ім. Тараса Шевченка співачку запрошено в 2004 році. На її сцені вона виконала безліч партій. Серед них Любаша («Царева наречена» Миколи Римського-Корсакова), Марфа та Марина («Хованщина» та «Борис Годунов» Модеста Мусоргського), Миловзор, Ольга та Любов Кочубей («Пікова дама», «Євгеній Онєгін» і «Мазепа» Петра Чайковського), Азучена, Амнеріс, Еболі, Ульріка та Маддалена («Трубадур», «Аїда», «Дон Карлос», «Бал-маскарад» і «Ріголетто» Джузеппе Верді), інші партії та номери.

У 2009 році після виконання «Реквієму» Джузеппе Верді на Festival de musique La Chaise-Dieu газета Le Progrès (Ліон, Франція) особливо відзначила унікальний голос Алли Позняк, «потужний і рідкісний за тембром».

Артистка гастролювала в Японії, Італії, Німеччині, Австрії, Франції, Швейцарії, Данії, Чехії, Польщі, Туреччині та Росії. Брала участь у записах для фондів Національного радіо України, а також заспівала партію Еболі для запису DVD вистави «Дон Карлос» у постановці оперного театру ім. Лучано Паваротті (Модена, Італія).

Початок о 16:00

Архів