ГоловнаНовиниНовини за Травень 201615 травня у ДК м. Сєвєродонецьк Луганської області відбувся концерт "З Одеси з любов'ю"

18 Трав.

15 травня у ДК м. Сєвєродонецьк Луганської області відбувся концерт "З Одеси з любов'ю"

15 травня у ДК м. Сєвєродонецьк Луганської області відбувся концерт "З Одеси з любов'ю" за участі артистів Одеського національного академічного театру опери та балету - заслужених артистів України Наталії Ютеш, Віри Ревенко, Павла Єрмоленка, лауреатів міжнародних конкурсів Олександра Стрюка, Юлії Терещук, Василя Добровольського, Ігоря Паради, Олени Добрянської, Наталії Івасенко, Дениса Черняка, Ростислава Янчишена, а також машиністів сцени Євгена Плохути і Олександра Кудлюка, радіо-інженера Сергія Наумчевського, костюмера Валентини Соколенко і гримера Оксани Гриць.
Очолив концертну бригаду заступник гендиректора ОНАТОБ з основної діяльності, заслужений діяч мистецтв України Сергій Мюльберг.
В програмі концерту прозвучали романси, українські народні пісні, хореографічні мініатюри, арії та дуети з творів Дж. Пуччіні, Р. Леонкавалло, С. Рахманінова, П. Чайковського, І. Кальмана, Й. Штрауса, О Красотова.
Артисти подолали  2500 км. доріг, щоб відбувся концерт, який став незабутньою подією для мешканців Сєвєродонецька, а також воїнів - гвардійців Одеської 28 окремої гвардійської механізованої бригади, які з честю виконують бойове завдання з захисту Держави на Сході нашої країни. 
Вдячні глядачі подарували артистам щирі оплески та висловили подяку за високий професіоналізм, майстерність, підтримку патриотичного настрою та особливу, душевну атмосферу концерту, що запамятається надовго.
 

Фото

Архів