ГоловнаНовиниНовини за Вересень 2016Артисти балету театру отримали нагороди на III Міжнародному конкурсі артистів балету в м. Астані

17 Вер.

Артисти балету театру отримали нагороди на III Міжнародному конкурсі артистів балету в м. Астані

 З 10 по 17 вересня в Астані (Казахстан) проходив III Міжнародний конкурс артистів балету. Протягом тижня на сцені столичного театру ASTANA OPERA змагалися в майстерності конкурсанти з різних куточків світу - Росії, Японії, Білорусі, України, Казахстану та інших країн.

Друга премія серед жінок була присуджена артисткам балету Одеського національного академічного театру опери та балету Наталії Івасенко та Елліні Походних, чий академізм і почуття стилю були особливо відзначені головою журі Алтинай Асилмуратовою.

«Першу премію серед жінок журі вирішило не присуджувати. Втім, це говорить не стільки про слабкий жіночий склад учасниць, скільки про високу вимогливість журі та статус конкурсу» - зазначено в пост-релізі конкурсу.

Також Елліна Походних отримала Приз Міністерства культури і спорту Республіки Казахстан «За чистоту і академізм класичного танцю» і спеціальний приз від театру ASTANA OPERA, а саме запрошення на участь у виставі в сезоні 2016-2017 рр.»

Міністерством культури і спорту Республіки Казахстан, акіматом міста Астани був присуджений спеціальний приз «За партнерство» Віктору Томашеку.

 

 

 

 

 

Колектив і керівництво театру вітає артистів балету театру з перемогою і бажають нових творчих звершень!

 

Архів