ГоловнаНовиниНовини за Вересень 201623 вересня відбудеться концерт «Бетховен. Вимірюючи всесвіт музикою...»

22 Вер.

23 вересня відбудеться концерт «Бетховен. Вимірюючи всесвіт музикою...»

23 вересня в рамках фестивалю мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері» відбудеться концерт «Бетховен. Вимірюючи всесвіт музикою...» за участю піаністки Олени Башкірової(Німеччина), заслуженого артиста України Сергія Полякова, заслуженої артистки України Тетяни Захарчук, лауреата міжнародних конкурсів Інги Мартинової та оркестру театру під керувництвомголовного диригента, народного артиста Республіки Молдова Олександру Самоїле.

У програму концерту включені увертюра «Коріолан», Концерт №3 для фортепіано з оркестром, концертна арія «Ah, perfido» для сопрано з оркестром і Музика до драми Й. В. Гете «Егмонт» для читця, сопрано і оркестру.


Олена Башкірова

«Башкірова – яскравий зразок для наслідування, як піаніст, що з легкістю оживляє кожен звук образною мовою і життєвою силою» – так писала Frankfurter Allgemeine Zeitung про піаністку Олену Башкірову. Закінчила Московську державну консерваторію ім. П. Чайковського у свого батька Дмитра Башкірова – відомого піаніста та педагога.

У 1998 році Олена Башкірова заснувала щорічний Міжнародний Єрусалимський Фестиваль Камерної Музики, який став важливою частиною культурного життя Ізраїлю. Гастролі Єрусалимського Фестивалю Камерної Музики виходять за межі Ізраїлю і проходять в Берліні, Парижі, Лондоні, Зальцбурзі, Відні, Лісабоні, Будапешті, Буенос-Айресі та Сан-Паулу, а також на всесвітньо відомих літніх фестивалях, таких як фестиваль в Люцерні (Lucerne Festival), фестиваль Вербьє (Verbier Festival), музичний фестивальРейнгау (Rheingau Musik Festival), фестиваль ім. Дж. Енеску (George Enescu Festival) в Бухаресті, Рурський Фортепіанний Фестиваль (Klavier Festival Ruhr) і Бетховенський Фестиваль (Beethovenfest) в Бонні.

Журналістка Юлія Спінола пише в Frankfurter Allgemeine Zeitung: «Поєднання її музичного ентузіазму і її життєвого прагматизму – ось що робить Олену Башкірову такою чарівною».

В репертуарі Олени Башкірової – класичний і романтичний репертуар, а також музика композиторів ХХ століття. Вона регулярно виступає з відомими оркестрами та вже давно працює з такими диригентами як Семен Бичков, Лоуренс Фостер, Карл-Хайнц Стеффенс і Айвор Болтон.

Крім іншого, в сезоні 2016/2017 року Олена Башкірова виступить у Берлінській філармонії з симфонічним оркестром Гамбурга, зі струнним оркестром Люцернського фестивалю (Festival Strings Lucerne), з камерним оркестром Вюртемберга (Württembergisches Chamber Orchestra), з оркестром Національного Польського радіо і в філармонії Загреба. Разом зі своїми партнерами по тріо, Майклом Баренбойм і Джуліаном Стекела, вона буде виступати в Мюнхені, Брюсселі, Парижі, Цюріху та Люцерні.

 

Архів