ГоловнаНовиниНовини за Січень 2017VI Різдвяний фестиваль в Одеській опері!

16 Січ.

VI Різдвяний фестиваль в Одеській опері!

Закінчився VI Різдвяний фестиваль в Одеській опері!

Фестиваль подарував чотири незабутніх вечора - в залі Одеської опери панувала особлива, по-справжньому святкова, різдвяна атмосфера!

Вишукана концертна програма Юрія Міненко ( "Різдво в моєму серці", 8 січня), що поєднує розкіш барокової музики і красу українських колядок, і виступи Ніни і Тоні Матвієнко ("Різдвяний солоспів", 12 січня), зачарували публіку колядками та щедрівками, відрізнялися камерним характером звучання. Улюблені артисти щедро дарували свій талант, створюючи атмосферу присутності в Храмі і підтверджуючи істину про те, що музика, як і релігія, дарує нам розраду, світло, співпереживання і одкровення...

Концертна програма "Освячення музикою Різдва" (14 січня) за участю солістів, хору театру, дитячого хору та капели бандуристів створила дивну за красою і вражаючу за масштабом монументальну картину з музичних тем і образів відомої і улюбленої європейської та української музики! На сцені театру в цей вечір виступали понад двісті музикантів!

На завершення фестивалю одеську публіку своєю майстерністю підкорив Андрій Писарєв, який створив прекрасний образ Принца Лускунчика в балеті П. Чайковського "Лускунчик".

 

Архів