ГоловнаНовиниНовини за Червень 201711 червня відбудеться показ опери Дж. Пуччіні "Флорія Тоска"

3 Черв.

11 червня відбудеться показ опери Дж. Пуччіні "Флорія Тоска"

11 червня на сцені театру відбудеться показ опери Дж. Пуччіні "Флорія Тоска" під керуваням головного диригента Польської Національної Опери Андрія Юркевича

Склад виконавців 11 червня

  • Флорія Тоска, знаменита співачка (сопрано) – Ганна Літвінова
  • Маріо Каварадоссі, художник (тенор) – Олег Злакоман 
  • Барон Скарпіа, начальник поліції (баритон) – заслужений артист України Віктор Мітюшкін
  • Чезаре Анджелотті, республіканець (бас) – народний артист України Василь Навротський
  • Різничий (бас) – Дмитро Павлюк
  • Сполетта, поліцейський (тенор) – Сергій Красних
  • Шароне, жандарм (бас) – Юрій Дудар
  • Тюремник (бас) – Дмитро Себов
  • Пастушок (альт) – заслужена артистка України Олена Стародубцева 

 Диригент – Андрій Юркевич


Андрій Юркевич 

Народився в Україні в місті Зборові. У 1996 році закінчив Вищий державний музичний інститут ім. М. В. Лисенка (нині – Львівська національна музична академія ім. М. В. Лисенка) за фахом «оперно-симфонічне диригування», клас професора Ю. О. Луціва.

Диригентську виконавську майстерність удосконалював в Польській Національній Опері у Варшаві під керівництвом Яцека Каспшика; в Музичній академії Кіджана (Сієна, Італія) під керівництвом Джанлуїджі Гельметті; а також в «Академії Россініана» для молодих музикантів в Пезаро під керівництвом Альберто Дзедди.

З 1996 року працював диригентом в Національному театрі опери і балету ім. С. А. Крушельницької у Львові. Дебютував в постановках опер Дж. Верді, Дж. Пуччіні, Ж. Бізе, а також російських і українських композиторів; оперет І. Штрауса (сина), Ф. Легара; балетів П. Чайковського, Л. Мінкуса та Л. Деліба.

У 2005 році в Італії на Festival della Valle d'Itria керує постановкою опери Ф. Маркетті «Ромео і Джульєтта» (аудіозапис видано на CD). Співпрацює з Римським оперним театром; Оперним театром Монте-Карло; Королівським оперним театром «Ла Монне» в Брюсселі; театром «Массімо» в Палермо; Муніципальним театром в Сантьяго-де-Чилі.

В якості головного диригента був запрошений до Національного театру опери і балету Республіки Молдова в Кишиневі, а також до Одеського національного академічного театру опери та балету. Починаючи з сезону 2014/15 року працює головним диригентом Польської Національної Опери. Являється першим українським диригентом, який став за пульт у Віденській державній опері.

Веде активну концертну діяльність, володіє широким симфонічним репертуаром. Співпрацює з багатьма оперними театрами, оркестрами, а також всесвітньо відомими солістами. Останнім часом під його керівництвом було проведено багато вистав і концертів у Франції, Австрії, Італії, Німеччині, Іспанії, Польщі, Латвії, Словаччині, Молдові; також плануються нові постановки і концертні виступи в Мюнхені, Відні, Будапешті, Варшаві, Сантьяго-де-Чилі, Токіо.

Архів