ГоловнаНовиниНовини за Грудень 2017Показ опери Дж. Пуччіні "Богема" до 80-річчя від дня народження Миколи Огренича

21 Груд.

Показ опери Дж. Пуччіні "Богема" до 80-річчя від дня народження Миколи Огренича

23 грудня о 18.30 відбудеться показ опери Дж. Пуччіні "Богема", присвячений 80-річчю від дня народження видатного оперного співака, педагога Миколи Огренича.

Микола Леонідович Огренич народився 8 грудня 1937 року в селі Іванівка, Одеської області, там же закінчив школу.

У 1960 році вступив до Одеського музичного училища, співав у хорі театру музичної комедії, а після закінчення училища став солістом театру. У 1966 році, ще навчаючись на 3-му курсі Одеської консерваторії, став солістом Одеського оперного театру.

Оволодівши досконало італійською мовою і пройшовши конкурсний відбір, Огренич два роки стажувався в міланському театрі "Ла Скала". У 1970 році був удостоєний першої премії та великої золотої медалі на Московському міжнародному конкурсі імені Чайковського. Талановитий співак був широко відомий в Україні і за кордоном. Своєю виконавською майстерністю він захоплював аудиторію 40 країн, в його репертуарі було близько 400 тенорових партій, романсів, пісень.

Ще в 1970 році Микола Огренич почав тридцятирічну педагогічну діяльність в Одеській консерваторії: асистент, старший викладач, доцент, професор кафедри сольного співу - таким є пройдений їм шлях. У 1984 році, пішовши з великої сцени, очолив консерваторію.

Він виховав багатьох лауреатів найпрестижніших конкурсів та завжди підримував молоді таланти на творчому шляху.

Микола Огренич залишився в пам'яті земляків істинним патріотом свого міста, однією з найяскравіших особистостей сучасної України.

У виставі, що відбудеться 23 грудня, виконавець партіїї Рудольфа, заслужений артист України Владислав Горай та диригент Валерій Регрут є учнями Миколи Леонідовича Огренича.

Архів